Cvoci v akci (2007) (pořad) odpad!

Já jsem se na to těšila.. Tak moc těšila.. A ona to je taková kokotina..:P

Královna koření (2005)

Asi jsem nějak "zromantičtěla", ale mně se to líbilo..:)

Podvedení psi (2003) (TV film)

To Tosim: Už dlouho si neviděl tak jednostranný pohled? Tak asi nesleduješ zprávy a nečteš noviny. Já osobně tenhle dokument považuji za velmi "osvěžující", jelikož je zřejmě jediný, který se na "bojové" psy dívá z druhé strany a nesnaží se z nich dělat krvelačné bestie. Ukazuje prostě věci tak, jak jsou..

Vysoká (2006) odpad!

Naprosto zbytečné "dílo"..

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Tato hra se v mém osobním žebříčku zařadila na první místo k Cimrmanovi a k Dívčí válce (samozřejmě typ humoru nelze srovnávat). Bára Hrzánová mi byla vždycky sympatická, ale výkonem v této hře mě doslova dostala. Je až obdivuhodné, co jeden člověk může na jevišti dokázat.. (I když její křoví také odvedlo dobrou práci..:)

Náhradní máma (2007) (TV film)

Dosti nereálné - i když podle skutečnosti.. (Myslím nápravu rodinných vztahů, mávnutím kouzelného proutku..:P)

Dívčí válka (1991) (divadelní záznam)

František Ringo Čech je sám o sobě můj oblíbenec a tato hra je, podle mého názoru, dotažená do dokonalosti..:) Smála jsem se de facto od začátku do konce (ano, mám ráda primitivní pokleslý humor, který hraje na notu sexuálních narážek). Navíc je to poprvé a zatím naposled, kdy se mi líbil Jiří Langmajer - jeho role byla bezvadná.;)

Snídaně pro psy (2007)

Být na místě Patricka, tak bych se po rozuzlení cítila lehce ublíženě..:)