Za humny je drak (1982)

Mě se dráček Mráček náhodou moc líbil.. Pořád lepší rovnou přiznat - "My na to nemáme" a otočit to do, na první pohled, absurdně ztvárněného draka, než se snažit zapůsobit na první pohled bezvadným, blíže však zfušovaným drakem, na jehož bezchybné ztvárnění by prostě nestačili (ať už po finanční nebo trikové stránce)..

Avatar (2009)

Pro mě byl tento film příběhově naprosto podprůměrný.. "Něco víc" z něj dělaly zřejmě jen efekty (o které jsem vzhledem k tomu, že jsem Avatar sledovala doma na DVD ve formátu 2D, přišla).. Jediné, co mě na filmu zaujalo, bylo zpracování fauny a flory na Pandoře.. Navíc i v tomto filmu byl zakódován momentáln velmi populární ekologický boom (proti tomu bych nic neměla - sama třídím odpad a snažím se šetřit energie - kdyby to však nebylo do filmu zapracováno tak nenásilně, až to bylo násilné). Dlouho jsem se rozmýšlela, zda tento film vůbec shlédnout, obecně mám totiž problém s mediálně protlačovanými filmy, které na 100% budou "naprosto úžasné, dokonalé, převratné..".. Většinou to totiž bývá naprosté zklamání.. Abych to uzavřela, hodnotím 3* (příběh na 1*, ztvárnění fauny a flóry 5*).

Logorama (2009)

Bohužel mě to vůbec "nebavilo".. Příběh i výprava nulová.. Dvě hvězdy za postavičky,

Pád do tmy (2005)

Čtvrtá hvězda za úžasný konec..:)

Hřbitov domácích zvířátek (1989)

Tak jo, Kinga bezostyšně a bezvýhradně miluju a Řbitov zviřátek považuju za jednu z jeho nejlepších knížek. Ne úplně nejlepší, ale vcelku vysoko v mé soukromé TOP10..:) Když k tomu přidám to, že dle mého názoru se jedná o jedno z nejlepších zfilmování předlohy, tak sečteno a podtrženo - 5*..:)

Inside (2002)

Co k tomu dodat.. Snad jen - I feel fine, doctor..:)

The Guild (2007) (seriál)

Jeden z nejlepších seriálů, které jsem poslední dobou viděla..:) It´s true..:)