Kredenc (2014) (pořad)

S.O.S bola paráda. Skvele zložení herci, jemné a trefné satirické skeče... ale kredenc je len silená debilina... žiaľ...

Kameňák (2003) odpad!

Film zložený z vtipov... môže to fungovať?... nie... film potrebuje scenár, aby sa mohol nazývať filmom, toto je jeden dlhý, 100-minút dlhý vtip, ktorý je smutný... pozliepané všetkým možným... slobodne môžem povedať, že jeden najhorších filmov, aké som kedy (žiaľ) videl... 100 minút, ktoré mi už nikdy nikto nevráti... pre mňa jasná nominácia na Worst Movie Ever!

Připoutejte se, prosím! (1980)

Taký ten humor, ktorý lúbim, i keď ma začiatok dosť nudil, famózny Leslie Nielsen svojím príchodom všetko zdvihol na nadľudskú úroveň (taktiež samozrejme treba pochváliť famózneho Lloyda Bridgesa) ... žiaľ, kvôli (už spomínanému) začiatku dávam jednu hviezdu z plného počtu dolu.. 4*

Molly Maxwellová (2013)

... keď ja si nemôžem pomôcť... proste, áno - vo svete je toto momentálne veľmi populárna téma, ale... tento snímok je sračka o zakázanom ovocí hrajúc strašne na city... "láska si nevyberá, zamilovať sa môžem do kohokoľvek, aj keď je o dve dekády mladší"... ale hovno! Pozri sa na seba, znieš ako zasraná školáčka! Takéto myšlienky sa hodia na fejsbúk ako statusy pre násťročné školáčky a nie ako námet na film... Lola Tash je zlatá herečka, chutná.. tak zato aspoň tie hviezdičky, inak... príde mi to ako film propagujúci "to iné"... aby ľudia videli, že nech sa zamilujú do kohokoľvek, môže to dopadnúť dobre... no hej, možno pre nich, no potom prídu zákony, pravidlá a zákazy... podľa mňa film, ktorý slúži na jedno pozretie a na zasmiatie sa, každopádne, kto si z toho bude brať príklad štýlom "to sa môže stať aj mňe" a bude v očakávaní nad touto možnosťou, ten by sa mal asi ukľudniť... solídna 2* za niektoré scény a nápady

V sedmém nebi (2014) (pořad) odpad!

... a poprosím každého, kto dal jednu a viac hviezdičiek, aby sa zastrelil, lebo je dokonalý prípad toho, ako média ovplyvňujú človeka :)

Podfukáři (2013)

Trošku nedokončené, dobre vymyslené no neuzavreté, zjavne nevedeli, ako tento snímok ukončiť, tak ho ukončili spôsobom, akým sa končia všetky diela, ktoré postupom svojho času strácajú na kvalite. Plno logických nevysvetliteľností, no logikou tento film ani nemal byť uprednostňovaný, skôr tým vyšantením sa tých, čo majú na starosti digitálne efekty. Podľa mňa - keby nakonci všetci podochli - to by bol lepší koniec. Herecké výkony vlastne žiadne, lebo celý film je len jeden veľký efekt, milostná zápletka - to proste musí byť. Amerika, zem trestancov zákona. Ale ako môže zostať vinník nepotrestaný? WTF? 3

Piráti na vlnách (2009)

Nevedel som, čo mám čakať pred pustením sa do tohto snímku avšak to, že som nič nečakal bolo najlepšie. Nečakal som na nervy hrajúcu drámu, ani stupídnu americkú rodinnú komédiu, nečakal som nič a to nič bolo pre mňa príjemným prekvapením. Po dlhom čase na obrazovke môj milovaný Hoffman, DJ Paul Bulva a IT CROWD crew príjemným prekvapením, plno pekných dievčat, debilných scén a happy end - taká solídna oddychová troječka... no ten soundtrack tam ešte tu jednu hviezdičku k celkovému hodnoteniu predsa len ešte dotlačil :P

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Vzťah s Russellom je trošku prifarbený, aby to bola telenovela, slzičky a emócie mi do dokumentu moc nepasujú, hlavne nie podané takýmto spôsobom, inak fajn - veľmi pekné nakuknutie do smutného života dievčaťa, čo má všetko

El habitante incierto (2004)

Tá hustá atmosféra, ktorá by sa dala krájať je v tomto filme priam znateľná... zo začiatku som sa bál, čo to bude za hlúposť, ale musím povedať, že od polovice ma to bavilo (neičo ako v prípade Los Ojos De Julia) ... Skvelý príklad toho, že dobrý horor sa dá natočiť i bez hektolitrov krvi :) radšej sa bojím zo psychického deptania ako z potrhaných končatín ;) Morales, máš u mňa ďalšie + ;)