Cesta (2009)

Tak tenhle film mě dostal, ponurné postapolalyptické drama, syrově reálně působivé až z toho mrazí.

30 dní dlouhá noc (2007)

Solidní upírský horor zasazený do Aljšky, dobře udělané krvavé efekty (žádný oranžový sirup :-) ). Neusnul jsem u toho takže docela dobrý :-).

John Q. (2002)

Říkáte film plný klišé a naivity , možná.......Ale stokrát leší než nějaké stupidní vyvražďovačky, hloupé puberťácké komedie, hrdinské akční filmy a megamostrózní katastrofické filmy kde je tolik stupidity, klišé a naivity až až. Kdybych měl takto nebo podobně postižené dítě a neměl peníze tak bych opravdu udělal cokoliv, zní to podle některých zase jako klišé ale je to tak.Ve filmu šlo hlavně o myšlenku o přístupu v americkém zdravotnictví která je bohužel pravdivá. A že film skončil hapyendem? To je jen dobře. Film se mi velice líbil a zasáhl přímo do srdce.

Grotesque (2009) odpad!

Úchylné , odporné, hnusné, Mám rád horrory ale co je moc to je moc .Nechápu že jsem to vydržel až do konce !Normálně se na asijské horrory nedívám, tady jsem to porušil a jen jsem se v tom utvrdil, Asie už nikdy! Japonci jsou šílenci !!!!

Osina v zadku (2008)

Nemůžu se zbavit dojmu že jsem už něco podobného viděl (nemyslím zrovna Dotěrného chlapa), přesto pohodová komedie kde jsem se i zasmál.

Operace Dunaj (2009)

Lehká nenáročná komedie na nedělní odpoledne, žádná sláva ale zkouknout se to dá, rozhodně lepší než kdejaká americká kravina.

2012 (2009)

Přehlídka velkolepých triků , až na ten šílený patos, který je snad ve všech amerických katastrofických filmech, ale jinak jo, no.

Stag Night (2008)

Ze začátku trochu nudné, ale pak se to rozjelo, klasická honička s vyvražďovačkou jako mnoho jiných ale přesto kdo má tento žánr rád tak v pohodě koukatelná.Rozhodně jsem se nenudil .Jsou mnohem horší filmy než tento.

Přenašeči (2009)

Ukázka toho co lidé dokáží udělat proto aby přežily. Je to v každém z nás ať chceme nebo ne......

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál)

Jsem velkým fanouškem Stargate ságy, třetí Universe je úplně jiná než předchozí dvě , méně akčních scén, více psychologie, super hudba, zatím se mi líbí ale musím doufat že ne jenom mě, produkce vkročila na velmi tenký led a bude záležet jen na sledovanosti jestli se proboří nebo zesílí.