Divočáci (2007)

Ideální relax film pro nenáročného diváka. 70%

Dům (2011)

Vůbec jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat a ani o čem to vlastně bude. Herecky to bylo skvělý, o tom netřeba spekulovat, jen to chtělo trochu svižnější a nápaditější provedení, místy to bylo strašně utahaný a chtělo se mi usnout. Jinak ale celkem inteligentní film o dnešní zoufalé době. 60%

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Podle mě těžce nevyužitý potenciál, na což u českých filmů nejsem zvyklý. Přitom předsvatební cesta může nabídnout tolik super momentů, ale tohle bylo nudný a postrádalo to až na pár výjimek klasický český humor. 55%

Samá chvála (2004)

Divnej film, v tom špatném slova smyslu. 40%

Starý páky (2009)

2 hvězdy prostě musím dát Kelly Preston. Té ženské je v roce 2009, kdy tenhle film vyšel, nějakých 47 let a vypadá tak na 30. Je neuvěřitelná a sexy jako blázen!! K filmu nemám moc co říct, spousta zbytečných trapných scén, které mě už dávno neberou (už mi není 9 let). Takhle si rodinou komedii nepředstavuju...

Hasta la vista! (2011)

Škoda, že si tento jinak parádní filmeček nedokázal udržet sympatičnost celou dobu a musel za každou cenu vecpat do děje pár prapodivných momentů a situací. Každopádně pro mě osobně lépe podaný příběh o handikepovaných než v případě ´´Uvnitř tančím´´. PS: Jestli se to ve Španělsku hemží takovýma kočkama, tak si tam budu muset udělat co nevidět výlet. :-D 75%

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Mohl to být jeden z nejdrtivějších filmů, co jsem kdy viděl. Mohl to být film, který člověku naloží do mozku takovou nálož, ze které se nevzpamatujete ani za měsíc. Mohl to být film, o kterém by se mluvilo víc než o Class nebo o Honu. Jenže veškerá intenzita, napětí a síla filmu byla zpracováním a mnohými zbytečně zdlouhavými záběry utlumena takovým způsobem, že ten obrovitánský potenciál se zastavil na nějakých 75 procentech, a to jsem možná ještě mírný. Jak už jsem napsal: pryč se zbytečnými záběry, častěji volit hudbu a závěr ukázat jak se říká: ´´na plnou hubu´´. Přesto velmi aktuální téma, osobitě zpracované a geniálně odehrané.

Grandhotel Budapešť (2014)

Opět nádherně pestrý a zajímavý film, avšak ani tento mi nepřiroste k srdci. Asi nejsem prostě naladěný na stejnou vlnu jak Anderson. Velký plus = soundtrack, velké mínus = střídání rozměrů obrazu.