Nenávist (2002)

Nejdřív asi musím zmínit to, že jsem viděl před originálem remake, takže jsem byl spíš zvědavý, jak ten originál vypadá, o kolik je odlišný apod. Možná si budete klepat na hlavu, ale remake mi přišel určitě o kousíček hororovější, ba co víc si myslím, že měl i rozumnější děj i závěrečné rozuzlení, ačkoli teda spoustu scén kopíruje z originálu. Nejvtipnější na tom všem ale zůstává to, že se mi nelíbil ani remake, takže tenhle originál mi přišel v podstatě jen směšný. Bál jsem se jen výjimečně, zvuky mi přišly spíš komické a děj? Domotaný, že bych ho ani za týden nerozmotal. Remake se aspoň trošku snaží objasnit o co tam jde, za to originál je useknutý tak nějak divně a na konci se nedozvíme v podstatě nic. 30%

Tichý dům (2010)

Tohle je přesný případ hororu, který přešlapuje na hraně totální nudy a vynikající atmosféry. Je to totiž film asi o 5 větách, zbytek tvoří totální ticho a asi 3 výkřiky. Diváku vydrž to, těch 79 minut, že? Já se přiznám, že jsem u toho usínal. Mě to neskutečně nudilo a ještě víc mě naštval celý děj, který byl nejen minimalistický, ale především totálně mimo mísu. Absolutně jsem nepobral o co tam šlo a chování osob v první polovině filmu bylo pořádně trapný. Takže shrňme to asi tak, že tento horor stojí vyloženě na atmosféře a je jen na nás, jestli nás tato tichá atmosféra a čekání na lekačku odrovná nebo ne. Moje hodnocení nemůže být v žádném případě vyšší než 2 hvězdičky, protože zajímavý mi přišel jen konec, námět a kamerový filtr.

Na tuhle nemám (2010)

Ano, je to svěží, je to zábavné, má to krásné holky, ale je tu jedno ALE! Já jsem tomu nevěřil. Už prostě nevěřím tomu, že by si v dnešním světě takovej loser mohl najít nádhernou ´´desítku´´ a ba co víc, aby si ho sama sbalila. Jinak ale není moc co vytknout a rozhodně existují i trapnější komedie na toto téma. Proto 65% !

Otčím (2009)

V žádném případě se nejedná o horor !!! Na to je tam málo krve, napětí, lekaček apod. Toto je stoprocentní thriller, který se snaží budovat atmosféru hezky pomaličku až do drtivého konce. Jen velká škoda, že se zde ničeho drtivého nedočkáme. Tohle je totiž úplně obyčejná, ničím nezajímavá pohádka o zlém tatínkovi, která spíš zklame než potěší. Zklame především hloupými a ohranými momenty a postupy (SPOILER: máme záběr na matku, která se snaží vylovit z bazénu deštník, v druhém záběru se ta matka se strachem rozhlíží všude okolo sebe a nikdo tam samozřejmě není, třetí záběr je na bazén a ve čtvrtém se matka otočí a hups: půl metru za ní stojí killer a bác, je po mamce). Takových momentů je tam až směšně mnoho a celý to zazdí ještě tuctový konec. Celkově pro mě opravdu zklamání a 2 hvězdičky snad jen ze soucitu.

Trable s opicí (1994)

Velmi pohodový filmeček s úžasnou opičkou a milou Thorou Birch. Samozřejmě je to typická komedie, kdy ty největší šmejdy, mafiány apod. přechytračí malá holka s malou opičkou, ale tak nějak mi to ani nevadilo. Prostě jsem se bavil a myslím si, že takováto oddechová komedie by neměla nikoho urazit. 60%

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál) odpad!

Totální megaúlet. I kdybych se sebevíc snažil, dementnější seriál si nevybavím. Odpad!

Sága o Biornovi (2011)

Parádní animovaný kousek s Dánské studentské dílny, který má myšlenku a především famózní hudební doprovod. Obrovitánská škoda, že je taaaak krátký.

Baby Blues (2008)

Paráda! Po delší době zase trošku brutálnější horůrek v hlavní roli s malýma děckama. Napětí famózní, herecké výkony dost dobré, hororová atmosféra na jedničku. Hvězdička dolů je za konec - to, co ze sebe vyplodil ten fotřík, to byl hodně velkej scénáristickej DŽOUK! 80%

Días sin luz (1995)

Žádná sláva, ale na něčem se Balaguero přece musel rozjet, to je jasný. Tak aspoň ty 2 hvězdy mu pošlu.

Návrh (2009)

Úplně normální romantická komedie, která vlastně vůbec ničím nepřekvapí, přesto potěší kromě fajn humoru i nádherným Aljaškým prostředím. Nestává se to často, ale zrovna v tomto případě si myslím, že je zdejší hodnocení mírně nadnesené, což nebývá u romantických komedií takovým zvykem. 55%