Červený trpaslík - Série 10 (2012) (série)

Kluci jsou zpátky v plné síle. První díl 90% ... Druhý díl 70% ... Třetí díl 95% ... a dál se uvidí :)

Jak prosté (2012) (seriál)

Na ploše 45-ti minut dokáže díl nudit, ale nebudu srovnávat vy víte s kým :) Samotná hlavní postava prostě není Sherlock, neustále obhajuje svoje racionální myšlení a ignoruje cokoliv ho může rozptylovat a takový člověk že by si nechal tělo potetovat nesmysly jako ležící krysa? Sama lady Watson mi zatím přijde strašně zbytečná a úplně by se to obešlo bez ní, jednou za díl "vypomůže" Sherlockovi nějakým hlodem a tím končí. No prostě průměr nad průměr, který neni ani tak chytrý jak by chtěl být.

Madagaskar 3 (2012)

Zmatený střih navazující, nebo spíše nenavazující scény v těsném sledu. Hnusně stylizovaná hlavní záporačka, naprosto rutinní noví zvířecí hrdinové, bez výjimky všichni jako by byli vytaženi z davových scén (u takového třetího zleva v páté řadě nepotřebujete osobnost a to tu mají všichni), bez emocí a osobnosti a bez trochu animátorského umu. "Né nejsme připraveni, nemáme natrénováno" - tadá "úspěch jak prase" Uááááá opravdu mě třetí Madagaskar naštval, zlatý první dva díly!!!

Paths of Hate (2010)

Oněměle tleskám tvůrcům ... bravo.

Prometheus (2012)

Ani si nevzpomenu jak málo mi záleželo na postavách právě, tak jako v Prometheovi. Pseudofilosoficko-existencionální scenáristický blábol zasazený do vetřelčího universa s kopou perfektních triků. Ne nebudu se rozepisovat, protože kdybych měl vypsat vše co mi vadilo a nebo bylo na hlavu padlé, zavařil bych si notebook. Tak proč tedy ty tři hvězdy? Jedna za Fassbendera, jedna za triky a ta poslední za alespoň nějakou atmosféru. Ty tři hvězdy ovšem ve výsledku nejsou objektivní, protože takhle moc jsem se u filmu nenaštval už dlouho a vůbec nemam chuť ho někdy vidět znova!

Resident Evil: Odveta (2012)

Tak předně, tato série je moje GP to jenom pro vysvětlení. Nicméně co se týče tohoto dílu a i předchozího (ale to sem nepatří) musím být hoooodně kritický. Nejhůř na tom je příběh, doufal jsem že se někam dějově posuneme, ale ono ne. 98% filmu je dějově naprosto nepodstatných i když je to zábava srovnatelná s pouťovou atrakcí. Spolu s příběhem mě štvalo i naložení s navrátivšíma postavama, nebudu spoilerovat ale takhle blbě promrhat potenciál ...Grrrrr No a zombíci, kdy se ksakru naučili běhat? Co se stalo s těmi šouravými se mátohami z prvních třech dílů? Podtrženo a sečteno je to blbost srovnatelná s již zmiňovanou pouťovou atrakcí kdy všechno hezky hraje a svítí, ale náplň nulová. PS: Taky vám v několika scénách přišlo, že režisér nakoukal Cameronovi Vetřelce a v závěrečné Terminátory? :-D

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Docela neškodná blbina na jedno zkouknutí. Ale odteď se na postavu pana prezidenta budu koukat jinak :D

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Ultimátní akční nářez, kašlu na jakoukoliv kritiku a hrdě si užívám nejlepší akční film za posledních deset let. HELL YEAH!!!

Útěk z L.A. (1996)

Aby bylo jasno, tak málo dávám jenom proto, že je to scénu po scéně totožné s prvním díle.