Jonah Hex (2010)

A já se ptám. Co to jako mělo být?

Gamer (2009)

Pro mě čim dál tim víc GP. Jednu hvězdičku za Sweet dreams od Masona. Druhou za Gerarda Butlera. A dvě navrch za výsledný film :-D Celkem jasné čtyři, a teď si mě klidně kamenujte. ;)

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Muj první 3-D film v kině. Musím uznat že jsem se bavil královsky. Oproti Shrekovi trojce se stále jedná o velmi vtipný a podařený film.

Zombie Apokalypsa (2009)

Jeden z těch pitomých zombie filmů, který využívá super silné a super rychlé zombíky. Nicméně musím pochválit režii, jenž měla slušné nápady a kameru. No a tím to hasne :-D

Expendables: Postradatelní (2010)

Jistě, tomuto filmu se dá vyčítat lecos, příběh, kamera, herecké výkony ... To všechno ať se jde bodnout protože borci jsou zpět a to v kadenci ta ta ta ta výbuch jak kráva ta ta ta :-D Jednoznačně jo, tohle mi už opravdu chybělo. Sorry chlapci, ale po druhém dílu, jsem vám musel jednu hvězdičku ubrat :D

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Celkem vzato povedený film, který utrpěl tragédií. Při sledování jsem se nezbavil dojmu že polovina záběrů ve filmu chybí, to ale nic nemění na faktum, že ty záběry které zůstaly na mě udělali dojem. Takže shrnuto a zaokrouhleno na 3,75 hvězdičky.