Hangongjoo (2013)

Bezpáteřní svině, jak pachatelé, tak i všichni co je obhajují. Během sledování jsem velmi dlouhou dobu nevěděl, na čem stojím a co od příběhu vůbec očekávat, ale při postupném odkrývání příběhu mě nepřestávalo mrazit v zádech.

Wooahan geojitmal (2014)

Někdo, myslím že to byl Louis CK, si dělal srandu z toho, že používáme slova jako amazed, amazing pro prachobyčejné všední věci a to dost často, ale nemohu jinak, bylo to úžasný.

Podezřelý (2013)

Jediné co jsem si v průběhu přál bylo snímek vidět na velkém plátně. Jízda od začátku až do konce a na plátně to musí být ještě mohutnější jízda. Lepší než Bourne a spol., u kterých druhý den ani nevíte o čem pořádně byly a jak skončily. Tohle se zapomenout nedá.

Sowon (2013)

Člověku se chtělo i v těch veselejších polohách filmu brečet, protože pořád myslíte na tu zrůdnost. No dobře, mně ukápla kapka i v těch veselejších momentech. Emoce, které snímek ve vás vyvolá, se lehce popsat nedají, ale je to bolest sledovat a svírání u srdce je samozřejmost.

Jízda švárů (2014)

U komedie vše stojí na načasovanosti a dávce vtípků a tady to bylo přesně na čas a v míře, super.

Gongbum (2013)

Moc jsem se o tento snímek nezajímal, ale když u mě přistál, tak jsem jej dal šanci a dobře jsem udělal. Ye-jin Son je k nepoznání, ale pouze její nadlidské herecké výkony drží celý snímek nad hranicí průměrnosti a celému příběhu dodávají na dramatičnosti a serióznosti. Mottem příběhu je hláška "It ain't over, till it's over" a tvůrci si s ní pohráli výborně a podle ní také postavili celý snímek a tak na konci se divák dočká hned několika rozuzleních, na Korejce poprvé nepřeplácaně.

Paparoti (2013)

Cítil jsem se jak ti koučové v americkém fotbale, když vyhrají zápas a hráči na ně vzápětí vylijí sud se studenou vodou. Ale místo vody, to byl barel emocí. Tohle jsem vážně nečekal. Velice příjemná podívaná. A zdejší uživatelé něžnějšího pohlaví si přijdou obzvlášť na své.

Gamgi (2013)

Tak tohle bylo děravý jako cedník. Dobře technicky zpracované, herecké výkony neurazily, ale po příběhové stránce jsem měl sto chutí skočit do zdi.

Goryeonghwagajok (2013)

Narvat do jednoho snímku snad všechny žánry a to takovým způsobem, aby z toho nevznikl patos, ale naopak aby to skončilo upřímně, otevřeně a zábavně, tak to umí jenom doopravdy génius a režisér asi tím géniem bude. Druhý snímek od něho za plný počet. Snímek má všechno, co od filmu očekávám, tedy až na ten konec, ale to je u jihokorejců normální.