Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Jednoznačně, nejslabší film celé série, navíc ve 3D totální katastrofa, celý film by se vešel tak do 20 minut, zde už nebyl děj natahovaný ,ale doslova přetahovaný, naprosto dopředu čitelné scény, no a konec? Ttak to je kapitol(a) sama pro sebe, jedním slovem trapnost, místo dojetí které mělo dle scény přijít nastal pravý opak.

Město 44 (2014)

Škoda, tohle mohl být po dlouhé době parádní válečný film,ale ....... drsné válečné ale i dojemné scény a pak nejednou přijde naprosto bez varování scéna jak z bollywoodu , jednou bych to asi zvládnul, ale bohužel u jedné scény nezůstalo, velká škoda.

Láska na vlásku (2014)

Buckingham, jako princezna? Tohle nemohlo dopadnout dobře, ještě , že toho moc nenamluvila, jinak nudné, utahané.

Kdyby byly ryby (2014) (TV film)

Velice příjemné oživení pohádkové šedi, já se královsky bavil, ale zdejší komentáře, nehodí se na vánoce, není vhodná pro děti atd. ještě že pisatelé těchto řádků neurčují co je a co není vhodné to by byl teprve průser.

Antikrist (2009) odpad!

Na čem ten chlapec (režisér) jede? Hodně dobrej matroš,a pokud tohle dokázal zplodit bez pořádné dávky, ihned zavřít, ten pán je totiž dost dobrej uchyl. Každému zdravému jedinci doporučuji vynechat tenhle film, doslova jsem se protrpěl ke konci,dvakrát jsme dokonce film vypnul,ale pak jsem si řekl tohle musíš dát jsi statečnej kluk a hurá já to vážně dokázal.

10 000 př. n. l. (2008)

Hodně velký úlet, čekal jsem , kdy přitáhne římská armáda ,dorazí Kleopatra a v závěrečné scéně velké božstvo odletí létajícím talířem, holt dobrej matroš :-)

Vzpoura (1967)

Posledních 10 minut nedokáže a ani nemůžu zachránit tohle nudné tlachání, větší trest bylo koukat na tento film než klečet v dětství za nějaký přůšvich, další film , u kterého nechápu hodnocení

Svatá čtveřice (2012)

Luděk Munzar, naprosto skvostný, a jeho útoky v textilce :-) .

Vendeta (2011)

Filmu nemám co vytknout, výborné herecké výkony, v čele s Vetchým,výborná hudba,lokace, atd. 61% absolutně nechápu vaše rádoby chytré komentáře, mě fakt dostávají, je to český film a tak ho sejmu a k tomu dodám, že si hrajou na ameriku, to čtu skoro u všeho, vymyslete něco nového odborníci,jděte už laskavě do někam a onanujte si u 3 hodinových totálně nudných sraček, piště si k tomu literární eseje, předhánějte se kdo použije víckrát slovo geniální a na českou tvorbu prostě nekoukejte,

Fanny a Alexandr (1982) odpad!

FILM, KTERÝ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE....................... Raději umřít než se na tohle dívat znova.