Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Kladu si otázku, co je horší - být blbcem od přírody nebo si na něj jen trapně hrát ???

Noc patří nám (2007)

Průměr a nezachrání to ani Évička, která si střihla další z přívěskových rolí.

2012 (2009)

Pokud se mayové nepletou, tak mě mrzí, že jsem 2012tku nenechala na 21.prosince 2012, protože po jejím shlédnutí by mi bylo všechno naprosto jedno. Otupěle bych seděla na zadku a nechala se dobrovolně spláchnout první vlnou.

Stáhni mě do pekla (2009)

Jako na houpačce. Chvilku napětí a lečkačky, hned zas nesmyslnosti k zasmání a chování hlavní hrdinky naprosto odporující realitě, které nemám moc ráda, když už je přehnané. Průměr. Každopádně babka a stíny mi na chvilku strach nahnaly. Trošku mi vadí silácký obkecanosti typu teď si to vyžereš a máš to ty krávo apod. ( v tomto případě ve scéně v hrobě), to by si mohli pánové odpustit. Mě osobně to zní docela hloupě a obešla bych se bez nich.

Kniha mého srdce (2009) (pořad)

Nepovedené a je to škoda. Souhlásím s názorem, že knihy by měly být rozhodně rozděleny do několika kategorií.

Česká miss (2010) (pořad) odpad!

Jediný důvod, proč jsem se chvilku dívala byl JCVD. On se opravdu nebavil a za ten kabaret jim měl všem tak akorát nakopat ............... Děvčata opět nezklamala - stačilo se pak podívat na Krausův uvolňovák s vítězkou, která za celý svůj výstup nedala dohromady snad jednu jedinou rozumnou větu a dokonale zaperlila tím, že podotkla něco na způsob toho - vy si budete myslet, že se umím jen usmívat, ale ono to tak není. ONO to tak je a to s většinou těchto rádoby miss. Celkově neskutečný odpad a ještě hůř už jen proto, že to celý bylo jedna velká reklama na Superstár.

Tři sestry - 20 let naživu (2005) (koncert)

Protože hů a hů a hů, sovy v mazutu houkaj, hů a hů a hů, úplně blbě koukaj.

Kabát: 2003 - 2004 (2005) (koncert)

Zlaté staré pecky jako Starej bar, Centryfuga, Bruce Willis a další. Do ruky kotel zelené a vstupenku na vidláckou tancovačku. Na to se nezapomíná :) Škoda jen, že Vojtek zabředl do muzikálů a Kabát už dávno není to, co býval.