Plivu na váš hrob (2010)

Naturalistický, syrový a reálný. Naprosto bezchybný herecký výkon hlavní hrdinky. Miluju horory a tohle byl fakt skvělý zážitek. A tu pomstu, tak to jsem si fakt užila!

Téměř bez šance (1999)

Moc povedený psychologický film s perfektně vykreslenými charaktery hlavních postav. K tomu naprosto sedící hudba. Očekávání splněno. A ten konec... až mi mráz po zádech přešel. 80%

Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Pořad bych přejmenovala na Úchylák hledá ženu. Kde ty lidi proboha vyhrabali? Ztroskotanci společnosti, kteří nejsou schopni si najít partnera normálním způsobem a musí se jít předvádět do televize. Hrůza - odpad!

Oni (2008)

Nevím, jestli jsem tak hloupá, ale poselství tohoto filmu jsem absolutně nepobrala. Bez příběhu, bez nápadu, nulová atmosféra a korunu tomu nasadila hysterická Liv. Jedno velké zklamání.

Seconds Apart (2011)

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ta čtvrtá je právě za výběr dvojčátek. Těžko by se našla lepší. Role jim seděla jako prdel na hrnec. Atmosféra, syrovost, originalita.... super zážitek.

Skeleton Man (2004) (TV film) odpad!

Odpad všech odpadů. Bohužel to není k smíchu... Zbytečně ztracených 95minut života.

Ocelová pěst (2011)

Prostě něco úžasného. Už dlouho jsem z kina neodcházela s tak příjemným rozpoložením. Někdo možná řekne, je to jen klišé a stokrát omletý příběh, ale mě to tak nepřišlo. Film byl doslova nadupaný emocemi, na tváři se mi střídal úsměv s napětím, v některých scénách jsem snad ani nedýchala a místy mi i tekly slzy dojetí. Jsem opravdu nadšena a film bych doporučila každému bez rozdílu věku. Plný počet.

Barevný závoj (2006)

Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne, aneb příběh o tom, proč si vážit toho co máme, protože v následujícím okamžiku o to můžeme přijít. Plný počet nedávám pouze kvůli dlouhé stopáži. Nádherná krajina Číny, herci skutečně hrající své role, vkusná hudba a poutavý příběh. Super filmový zážitek.

Pod kůží (2008)

Velké překvapení. Film dobře natočený, ač nízkorozpočtový měl výbornou atmosféru, dobře zvolené herce, líbila se mi zápletka i příběh. Vcelku mě udivuje zdejší nízké hodnocení. Více takových hororů... lepší 3 hvězdičky a spokojenost.

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Myslím, že už můžu komentovat, i když jsem neviděla poslední díl. Fiji jsou o něco slabší než Cookovi ostrovy, možná výběrem soutěžících. Je fakt, že dlouho jsem si hledala oblíbence a vlastně do teď ho nenašla. Yau man, který je tu hodnocen zcela pozitivně mi absolutně neučaroval, je fakt, že na jeho taktiku nikdo nemá, ale jeho krysí obličej a úlisný úsměv mě dost rozčilují. Na Dreamze nebudu plýtvat slovy, musela bych být sprostá. Bohužel vím kdo vyhraje, nejsem z toho nadšena a tím víc se těším na Čínu. Mimochodem můj nej soutěžící této řady byl Edgardo, škoda, že se nedostal dál.