Hodinu nevíš... (2009)

Tak tohle bylo špatné. České filmy nejsou mojí parketou, jedním slovem zklamání. Námět heparinového vraha ok, ale celkové zpracování nuda nuda šeď šeď. Podprůměr.

Závrať (2009)

Jeden z těch opravdu povedených hororových zážitků. Nádherná krajina chorvatských lesů, hor a celé krajiny, vcelku vkusně zvolení mladí herci, gradované napětí, film jsem sledovala v noci a seděla jsem napnutá jako struna. Ten konec nakonec jiný než jsem předpokládala, horší, ale celkový dojem velice slušný. Tento styl hororů u mě nemá chybu. Proto 4 hvězdy.

Mučedníci (2008)

Kvalitně atmosferický syrový horor, kdy jsem po jeho shlédnutí prožívala pocit, tak tohle už nikdy. Smutek, lítost, deprese,bolest, naštvanost.... Můžu doporučit, ale jedno shlédnutí mi bohatě stačilo....

127 hodin (2010)

Vcelku povedená věc. Ke konci jsem se místy ztrácela, ale jinak fajn zážitek.

Hon na čarodějnice (2011)

Měla jsem zejmě vysoké očekávání... Šla jsem do kina s tím, že si po delší době užiju kvalitní film. Zpočátku se to tak i jevilo. Herecké výkony, krajina, příroda a úžasná hudba.... Vystřízlivění přišlo po překonání lesa...co to jako mělo být? Závěr film doslova zabil, pohřbil a pošlapal jeho poselství. Čarodějnictví a vymítání ďábla mi k sobě skutečně moc nepasuje. Pouhý průměr, bohužel :(

Pád do tmy 2 (2009)

O něco slabší než jednička, ale i tak mrazivě atmosferické. Jestli bude kdy trojka v podobném duchu, tak smekám.

Pád do tmy (2005)

Veřejně prohlašuji, že mě do žádné jeskyně (a to i solné) nikdy nikdo nedostane. Nejsem sebevrah... Jinak perfektní, jeden z nej hororů, co jsem viděla.