Šest dní, sedm nocí (1998)

Skvělá komedie, u které se vždy dokonale pobavím. Můj oblíbený Harrison Ford, který ztroskotá se střeštěnou, ale zároveň milou a chytrou Anne Heche. Jejich neustálé pošťuchování a popichování je prostě senzační. Má asi nejoblíbenější scéna je ta s hadem v kalhotkách, kdy oba nahodí tak skvělý grimas, že vždy vybuchnu smíchy :-D

Špinavej Joe (2001)

Jeden z nejvíce zvláštních filmů, jaký jsem viděla. Když jsem se začala dívat, nechápala jsem. Když jsem už byla v půlce filmu, zjistila jsem, že přestože je tenhle film děsná blbost, nedovolilo mi to odejít. A tak jsem se dívala až do konce. Pak jsem jednou nemohla spát, zapla jsem televizi a hle, znovu Špinavej Joe. A co já? Znovu jsem se dívala.

Stát se hvězdou (2001)

Pro mě je tenhle film příjemná podívaná, která není možná úplně nejlepší, ale rozhodně nepatří do odpadu. Mariah Carey sice nějak zvlášť neobdivuju, ale v tomhle filmu mi nevadila.

Intimní tajemství (2007)

Noo.. ze zvědavosti jsem se dodívala do konce, ale je to vlastně jen o ufikávání pánského onoho.. Souhlasím s tím, že je tenhle film divný, něco mu prostě chybí.

Bobule (2008)

Na Bobule jsem se moc těšila, ale nakonec jsem ráda, že jsem na ně nešla do kina, protože po zhlédnutí v televizi přišlo velké zklamání. Nevím vůbec proč, to je na tom nejhorší, prostě mě tenhle film ani trochu nechytil, kromě hlavní zápletky mi to přišlo absolutně bez děje, a nic jsem si z toho neodnesla, proto nemůžu hodnotit jinak.

96 hodin (2008)

Opravdu akční film, ve kterém se Liam Neeson skutečně skoro nezastaví. Pro to, aby našel svou milovanou dceru, je ochoten udělat cokoliv, a ještě více než cokoliv. Nebrání se nátlaku, vydírání, mlácení a zabíjení. Díky své dceři, která mu přímo ve chvíli svého únosu stihne říct pár zásadních informací, a také díky mnoha známostem brzy zjistí potřebná fakta k tomu, aby mohl svou dceru zachránit. Jediné, co mi na tomto filmu trošku vadilo, byl fakt, že téměř všechno bylo pro Liama až přehnaně dostupné a jen s pár věcmi měl problémy. Ale měl jen 96 hodin na její nalezení, a proto se dá tento scénář pochopit.

Taková normální rodinka (2008)

Parádní komedie, na kterou jsem byla opravdu zvědavá, a hned od začátku mě lapila a nepustila až do konce filmu. Co se týče herců, nejvíce se mi líbil Jirka Mádl, coby "oplodňovatel", a Eva Holubová, která snad vždycky a všechno skvěle zahraje. Ostatní herci byli taky výborní, každý měl svoji roli trošku opepřenou, takže o zábavu nebylo nouze. Opravdu povedené.

Divoška (2008)

Pohodová komedie o jedné nafoukané slečně, kterou pošlou daleko do internátní školy. Emma Roberts hraje dobře jak první část filmu, kde je opravdu nenasytná a rozmazlená, tak i další část, kdy pochopí, že takhle už se dál chovat nemůže. K její změně jí pomohou spřízněné duše v podobě nových kamarádek ze školy.

Keith (2008)

Je zajímavé, jak jeden člověk může změnit celý náš život. Člověk zvláštní, tajemný, s jiskrou v očích, která v nás probudí dosud nepoznané city a ty utlačované dokáže vynést najevo. Keith je opravdu jedinečný a nepředvídatelný, a přestože Natalie nemá tušení proč (nebo možná právě kvůli onomu "neznámému"), bez něj po čase nemůže existovat. Ukázal jí, že neplánované věci jsou někdy mnohem lepší než každodenní stereotyp, a díky němu si Natalie uvědomila, že její žebříček hodnot není až tak skvělý, jak si myslela. Nečekaná, krátká, ale tím více hlubší a intenzivnější láska, na kterou se nedá zapomenout. Jess McCartney a Elisabeht Harnois své role zahráli opravdu dokonale.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Zajímavé nahlédnutí do pracovní náplně lidí, kteří se nebojí ušpinit si ruce (a mnohdy i celé tělo). Ne každý by zvládl uklízet holubí trus či okovat koně. Samozřejmě všechno se dá naučit, jen ne každý to chce dělat. Musím uznat, že Mike je docela přizpůsobivý a zručný a všechno si zpříjemňuje dobrým humorem.