Návrat neznámého (1990) (TV film)

Napínavý příběh, ve kterém si na začátku nemůžete být ničím jisti. Z psychopatického Ricka Schrodera šel opravdu strach, a díky němu dávám hvězdičku navíc.

Okrsek 13 (2004)

Skvělý akční film, při kterém jsem doslova "kulila oči". Nad některými hereckými/tedy spíše kaskadérskými kousky mi opravdu zůstával rozum stát. Samozřejmě chápu, že tvrdým tréninkem je všechno možné, ale doteď obdivuju pružnost až takovou, že se dospělý muž rozběhne, vyhoupne, a nohami napřed prolétne pidi okýnkem ven, aniž by se mu něco stalo.. Perfektní zážitek a skvělá dvojice, na kterou je radost pohledět:-)

Nebezpečná sopka (2005)

Další film, který možná mohl být dobrým filmem, kdyby si s ním trošku pohráli. Ale na začátku to byla díky špatně zachyceným tajnostem, které se měly postupně rozlušťovat, až to nakonec vyústilo v ono ohrožení, trochu nuda..

Tango a Cash (1989)

Skvělá kombinace napětí, akce a humoru, který mám moc ráda. Tango a Cash se báječně doplňují a vyniká zde hlavně jejich neustálé vzájemné provokování. Kurt Russell zahraje všechno perfektně, a co se týče Sylvestera Stalloneho, tak právě takové filmy mu podle mě sedí nejvíce - alespoň já se na něj radši podívám v akční komedii.

Katakomby (2007)

Hlavní hrdinka svou roli zahrála opravdu dobře, občas jsem se dívala skrz prsty, protože jsem netušila, z které strany kdo přiběhne a srazí ji k zemi. Nervy určitě pracovaly, akorát se mi trochu nelíbilo její někdy až příliš dlouhé běhání v nekonečných uličkách. Každopádně za podívání to stálo.

Nebesa smrti (2010)

Nápad to byl dobrý, ale podle mě docela nedomyšlený. Něco mi na tomhle filmu vadilo, nejspíše to, že jsem vůbec nebyla napjatá a občas jsem přepla na jiný kanál. Prostě to mohlo být dějově trošku více propracované..

Pomsta živých smolařů (2004)

No teda, nečekala jsem, že se mi tahle hororová komedie bude takhle líbit. Ani nevím proč, ale moc jsem se bavila a ani chvíli se nenudila. Objevily se sice pasáže, které mi úplně nesedly, ale tihle "Zombíci" byli skvěle namaskovaní, humor byl pohodový, a děj měl opravdu děj. Prostě super komedie na zasmání a odreagování.

Anatomie lži (2009) (seriál)

Tenhle seriál se mi líbil hned od prvního dílu, ale teprve po zhlédnutí několika dalších jsem mu přišla na zoubek. Každý díl je jedinečný, každý je svým způsobem jiný, i když ve všech jde jen o jedno - zjistit, kdo lže. Tim Roth v roli opravdu charismatického a jedinečného muže, který dokáže odhalit i toho nejlepšího lháře. Spolu se svými lidmi, kteří jsou v tomhle rovněž skvělí (avšak vyrovnat se mu zdaleka nemůžou), vyšetřuje případy, ve kterých by nikdo jiný nepomohl více. Je zajímavé sledovat ho při práci, jak dokáže jen z malého posunku obličeje poznat, na co asi dotyčný myslí.

Netvor (2011)

"Can you imagine that love?" Krásné, milé, svým způsobem takové nevinné, navíc doplněné kapkou humoru - Neil Patrick Harris prostě nikdy nezklame, dodal tomuhle fantasy dramatu vtip. Ironií je, že "znetvořený" Kyle mi nepřišel ani tak znetvořený, jako spíše uchvacující, a díky tomu mi tohle zpracování přijde více realistické než pohádkové, možná až uvěřitelné.. to už se sice trochu ztrácím ve své fantazii a v nadpřirozených jevech, ale proč ne? Když ve mě film vyvolá takové myšlenky, je to znamení, že byl skvělý. "Do you think love can change you?"

Oheň (1991)

Velmi propracovaný film po všech stránkách. Opravdu jsem měla pocit, jako bych tam byla s nimi - zasahovala s nimi, cítila jejich nadšení pro práci, touhu zachraňovat. Cítila jsem jejich strach a zároveň vzrušení ze živlu, který všichni potřebujeme a zároveň před ním musíme mít respekt. Klobouk dolů před touto profesí, tedy před lidmi, kteří se jí živí a denně zachraňují životy.