Angel-A (2005)

Tento film bol uzasny. Uplne ma dostal svojim humorom, skvelymi dialogmi, ktore su plne malych pravd o zivote, nejakou akciou aj hercami v hlavnych ulohach ;) Luc asi vela cital tak sa nam snazi podat dake duchovno prostrednictvom filmu. Nema to sice taky smrc ako Matrix, ale ma to svoje caro. Enjoy it!

Superman se vrací (2006)

tak na tomto filme som sa v kine bavil skoro tak dobre ako na novych piratoch z karibiku. akoze logicke chyby pripadne fyziku v sci-fi filmoch nejak neriesim ale co je moc, to je moc. O tom prehnane dlhom konci sa radsej ani nebudem zmienovat... samozrejme ten film ma aj svoje pozitiva, len si na ne akosik neviem spomenut...aha, klasicka hudba, ktoru pocuval Lex Luthor! Ak viete co to je, kontaktujte ma prosim :)

Tarzan (1999)

Jedna z lepsich disnyoviek aj ked na vladara nema, ale sloni "periskop" so sonarovym efektom fakt nemal chybu ;))

Miláčku, zmenšil jsem děti (1989)

Ked som to ako mensi videl prvy krat, uplne som to zral. Pacili sa mi tie efekty a ako vytvorili prostredie "obrovskeho" sveta ktory pre nas za normalnych okolnosti zostava nepovsimnuty. Taka mila zabava ;)

Matrix (1999)

Nebudem opakovat nieco co uz bolo nespocetne krat napisane resp povedane: Matrix je skvely, ano. Ale musim sa priznat, ze na zaciatku ma ten film tak nebral. Samozrejme mi padla sanka ked som videl tie efekty po prvy krat a ked som pochopil cely pribeh ale az tak ma to nechytilo. Po par rokoch som sa k tomu zasa dostal a kedze som aj zacal citat ezoteriku a rozne ine veci tak som v tom uvidel aj nieco ine. Do tohto dna som ho videl viac ako 20x a vobec nelutujem ten cas co som pri tom stravil. Este mi to pripomenulo snimok Kevina Smitha Clerks2 s tym, ze aj zlozite a vazne veci sa daju podat aj inym sposobom...