Na hraně lásky (2008)

Dve zeny, dvaja muzi a jeden velky problem. Tento film ma nijak nenadchol aj ked Kiera a jej spevacky vykon ma zaskocil (v dobrom) ale ten pribeh...momentalne nan nemam slov. Ale pridavne meno "komplikovany" ho asi dost dobre vystihuje. Ak si chcete pozriet prijemny a zabavny romanticky film tak si pustite radsej daco ine. The edge of love nie je lahko stravitelne susto.

Waynův svět (1992)

Nemyslim si, ze som cakal vela ale v podstate som nedostal nic. Par vtipnych scenok a ten zvysok...? Neviem ci som to nepobral len ja ale mam taky dojem, ze ani ostatnym sa to nezdalo moc vtipne. Ma to ovela vacsi potencial, ktory bohuzial zostal nevyuzity.

Tenkrát na Západě (1968)

Harmonica je boh ale co mi trocha vadilo bola prave spomenuta hudba. Nie harmonika ale ta druha...proste sa mi tam nehodila. Inak genialny film v ktorom sa toho moc nenahovori ale obraz sam o sebe je velavravny.

Mamma Mia! (2008)

Priznam sa ja moc Abbu nemusim ale v tomto filme sa mi to tak nejak zapacilo a asi si to budem teraz par dni spievat. Co bolo ale trocha utrpenie je spev Pierce Brosnana ktory na to bohuzial naozaj nema. Ale bavil som sa a o to hlavne slo...

Suprhrdina (2008)

Asi som uz dlho nevidel ziadnu parodiu ale fakt som sa bavil.

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Obcas som sa fakt nestihal cudovat co vsetko v tom filme bolo. Okrem Jezisa tusim ozaj vsetko, dude :)

Zakázané království (2008)

Hodne mi to pripominalo Last action hero ale co sa mi najviac pacilo bola vyprava a bojove sceny, ktore hoci neboli nicim originalne boli dynamicke a bolo ich vela. A ako uz sme si zvykli v poslednych Jet Li-ho filmoch, tak aj tu najdeme vela mudrych hlasok, ktore daju cloveku hodne. Teda aspon mne. No a samozrejme nemozem zabudnut na Jackieho, ktoreho humor je ako vzdy zabavny (ja fakt neviem ako to robi).

Stalo se (2008)

Ked som prvy krat cital hodnotenia tak som mal pocit, ze to bude uplna hlupost ale opak bol pravdou. Tento film som si hodne uzival aj napriek adolescentom v kine rehotajucim sa na kazdej hluposti. Viem, ze nie kazdemu sedi tato tema a nie kazdy tomu veri ale ja to vnimam ako uplne OK a v podstate s celkovou pointou filmu suhlasim - asi aj preto sa mi to tak pacilo. A Zooey s tym jej hlupuckym nevinnym vyrazom a nebeskymi ocami je jednoducho na zjedenie.

Speed Racer (2008)

tolko cervenej a inych kriklavych farieb som uz vo filme velmi dlho nevidel