Iluzionista (2006)

Ja som si to vychutnaval, takze ma koniec prekvapil a nebol som sklamany. Inak je zaujimave, ze rozdiel oproti imdb je az 10%...

Hrdinové (2006) (seriál)

Lost aj Prison break su dobre serialy ale proti tomuto, je to len cisty priemer. Som fakt uneseny a hrozne namotany. Kto ma rad X-menov a filmy s podobnou tematikou, urcite na tom bude podobne.

Za deset dvanáct (2006)

Na zrejme nizkorozpoctovy film velmi podarene dielo v tarantinovskom style. Odporucam.

Moje superbejvalka (2006)

koniec je hrozne naivny ale par forikov ma fakt dostalo. inak je to taky priemer

Parfém: Příběh vraha (2006)

Tolko ludi odist z kina som nevidel ani pri MI:2. Mal som chut pridat sa medzi nich ale nejak som to ustal. Nesokoval ma ani tak koniec ako skor zaciatok. Ked clovek vydrzi ten, koniec ho ani velmi nerozhodi. A nehodnotim, pretoze mam hrozne zmiesane pocity - hybe so to niekde medzi odpadom a styrmi hviezdickami...edit: uz sa to dohybalo, nechapem, co ludia na tom filme vidia. druhy krat si ho uz asi tazko pozriem

Dobrý ročník (2006)

Vynikajuca zabava a skvele odvedena praca. Trefne hlasky pripadne nejake tie ponaucenia od stryka, ktory toho vie vela o zivote. Takto nejak si predstavujem naozaj dobry film. PS: Hodnotenia na IMDB neberte moc vazne kedze si film robi prdel z amikov, je jasne, ze to bude "trosku" skreslene :))

Sexy Pistols (2006)

sprostost na n-tu ale fakt som sa pri tom skvele bavil. proste blbosti obcas potesia... :)