Návrh (2009)

Bavil som sa od zaciatku az do konca a vobec som sa nenudil. Skvela zabava, rozhodne odporucam.

Andělé a démoni (2009)

Rozhodne lepsie ako Da Vinci code. Aj ked na moj vkus trocha dlhe, nenudil som sa...

Dvojí hra (2009)

Zaujimavo rozpravany pribeh o zaujimavom vztahu dvoch agentov pracujucich pre farmaceuticke firmy a kradnucimi informacie. Keby ludia tolko neklamali jak by nam tu bolo dobre ;)

Zakázané metody (2009) (seriál)

Herecke vykony - nuda, sexualne sceny ktorych je v prvej casti pozehnane - nuda, pribeh - nuda, akcne sceny - nudaaa. Mam rad sci-fi a podobne zalezitosti a preto som to pretrpel az do konca ale je to take hodne jednoduche a amaterske. Tiez nechape preco sa tam snazia pretlacit tolko sexu do spomienok a v podstate do vsetkeho.

Strážci - Watchmen (2009)

ak mam byt uprimny mam z toho zmiesane pocity. pacilo sa mi to, bolo to zaujimave a koniec prekvapil kedze sa musim priznat som sa obcas nudil - 163 minut to nie je len tak. Co musim pochvalit je reziser - naozaj sa na to dobre pozera. Po par mesiacoch si to musim pozriem znova a prehodnotit tie 4 hviezdicky...

International (2009)

Zaujimavy film ale tiez som mal z toho gulas co a preco sa udialo. Skoda, ze to nebolo vysvetlene viac do hlbky.

Princezna Nevěsta (1987)

Super rozpravka! Co hlaska to perla. Fakt som sa pobavil ako uz dlho nie :). -"You'll put down your rock, and I'll put down my sword..." -"and we'll try and kill each other like civilized people?"

Gran Torino (2008)

Uzasne dielo. V kine som zostal sediet este niekolko minut spolu s dalsimi ludmi co sme to vstrebavali. Silny zazitok. Rozdhodne odporucam.