Expendables: Postradatelní (2010)

V rámci žánru je to naprosto jasně a bez debat 5*. Naprosto ultimativní akce, hromada mrtvol, hektolitry krve, obrovské exploze. Sly se opravdu vytáhl a i ostatní hvězdy naprosto zářily, a to hlavně Jason Statham. Jsou však tři věci, které bych rád Postradatelným vyčetl. 1) Rourke a jeho "dojemný" monolog. Tuhle část bych klidně mohl postrádat. 2) Neskutečně otravný, ba dokonce nejotravnější, nejnesnesitelnější křik protagonistky hlavní ženské role Giselle Itié. Když ona začal řvát, hysterčit, tak jsem myslel, že spáchám sebevraždu. 3) Sly a jeho běh :D Příště si musí odpustit, alespoň záběr na nohy. Ten člověk má 60, takové věci, jako je zběsilé dohánění rozjíždějícího se letadla si prostě musí odpusit :D Jinak film výborný. Bylo tam přesně to, co jsem od toho očekával. Dokonce mi ani nevadila digitální krev a oheň.

London (2005)

Tento film jsem viděl několikrát a pokaždé jsem z něj nemohl spustit zrak. Opravdu stoji za shlédnutí. J. Biel, Ch. Evans a hlavně Jason Statham jsou úžasní

Médium (2005) (seriál) odpad!

neskutečně otravná vědma v hlavní roli. Díl za dílem se budí ze zlého snu a neví, co to má znamenat. Pro mě osobně je tohle naprostý odpad. Naprosto nic originálního.

Bournův mýtus (2004)

Opět nemůžu jinak než 5*. Téhle sérii jsem naprosto propadl. Damon v mýtu vypadá ještě líp než v Agentu bez minulosti. Pravděpodobně to bude tím, že je zde o dost více akce. Rusko bylo naprosto boží, i když opět udělané, tak jak si ho představují američané. Určitě musím pochválit Karla Rodena a Greengrassův zběsilý střih :)

Peklo s Landou (2007) (pořad)

Zábavné, zajímavé. Excelentní myšlenka- dát "ztroskotancům" skrze pot, krev a slzy novou šanci, mít lepší život.

Krokodýl (2000) odpad!

Tak tomuhle se říká odpad v pravém slova smyslu. Nehorázná konina a o gigantickém skákajícím krokodýlovi a tlupě iracionálně se chovající troubů.

Chceš mě, chci tě (2009)

Zábavné. Ústřední dvojice mi seděla, dokonce ani K. Heigl nebyla tak otravná jak ve své ostatní tvorbě. Po nějakém tom roku romantická komedie, která mě bavila.