Hra o trůny (2011) (seriál)

No co ko tomu na zaver? Ostava to moje oblubene guilty pleasure...Bohuzial pravda je taka, ze tento slamenny panak zhorel jak fakla. Co ma viedlo k zaveru? Zas niekto omnoho talentovanejsi, kto usporiadal a parafrazoval vsetky vahania do jednej peknej eseje.. :D VAROVANIE, sledovanie nasledujuceho odkazu moze viest k znizeniu hodnotenia NAJLEPSIEHO SERIALU!! Dokedy nevysiel Tchernobyl, ktory bude NAJLEPSI serial. Dokedy si tiez ten diskurz trochu neusporiadame. Btw. historici su smutni uz teraz.. :D :D PS, cely channel je awesome. Link: https://www.youtube.com/watch?v=hys_m3BPTS8 PPS I still LOVE HBO for their televison. I DO! :*

Bumblebee (2018) odpad!

Dusan Rapos dostal budget...

My (2019)

Interpretacne cvicenicko (ako jednoduchu prvoplanovu lavicovu agitku by to bola skoda odseknut..) a skvely humor :D

Paterson (2016)

Krasna meditacia o povahe umenia a kritika ''umenia pre umenie'' ktorym je nasa dnesna honba za individualitou tak extremne infikovana! NEHODLAM TVORIT! :D Tento film to nadherne tematizuje. PS: najlepsi antagonista za poslednu dobu! :D

MOST! (2019) (seriál)

Dolezite temy jednoduchou formou najsirsiemu publiku. Plna palba!

První člověk (2018)

Po 400 + odlietanych hodin v Elite: Dangerous... :D Movie of the year! Gosling dokonca uz papa cerealie a rozsiril svoje mimicke portfolio zo smutneho stenata No.1 az No. 4 na nejake to skoro-uveritelne ..emicko. Whee... USE ACTING PRETTY BOY! :D Ach, ti fesaci! :D Team Corey here..sorry ladies :D

Halloween (2018)

Ok! Tak mohlo to dopadnut horsie, ze. And Michael.. is..so .. cute! Always has been. <3 :D Scenar, bohuzial a necakane (sic!), opat pisany pastelkou a gore by mohlo pritlacit. Prilis tupych ran na mna, cutlery fan :/ :D Michael never acted as Jason! He has a solid M.O., blade! Laurie.. Ehm. Asi by som osobne uvital lone wolf survival styl, jak naku pateticku narychlo splacanu inter-generacnu etudu o traumatizovanej dcerke, ktora len skrz matersky pud v priamej konfrontacii s predatorom odhali, ze to mamca proste celu dobu myslela dobre. Hlupa vata, co tam nemala co robit! Psychiatra by som bral vaznejsie, keby bol animovany. Inymi slovami, remeslo cajk. Jamie Lee cajk. Jason, ehm Michael... oukeeej. Zbytok... ehm. Ale 106 minut, slo to. VIAC CEPELI, VIAC KOMPARZU, VIAC MICHAELA (nie Jasona), VIAC BODNOREZNYCH RAN, MENEJ TELENOVELY a bol by to trash roku. ''SAY SOMETHING!'' :D :D OMG STFU (jo... novinarov odchod som si uzil!)