Vřískot 6 (2023)

You never go fully retarded, unless you are Terrifier 2. Then you go fully retarded! But you are not Terrifier 2, you are Scream 6. So you probably should not go fully retarded and keep it in good old retarded mode. So stop, Scream. You are drunk and should already go home..

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Az slzicka stiekla po oku stareho inkvizotora, ktory sa po mileniach vratil do Faerunu.. Pamatal si ho ako omnoho temnejsie miesto, plne Bhaalovych deti, ktore priahli po krvi a nekonecnej vojne. Hordy koboldov a hobgoblinov sa prehanali planinami, no aspon tam nikde nesmrdeli tie zasrane kone! :D A druidi shapeshiftovali maximalne do vlkodlakov. Ziadne new age woke tieflingice nemorfovali do novodobych tvarov ako owlbear. :D I divokych magov bolo poskromnejsie a pouzivanie divokej magie sa trestalo smrtou v kobkach Spellholdu. No druhy vek je davno za nami a spomienky na neho su uz len na prastarych CD-romoch zapadnutych prachom. Piaty vek je omnoho pestrejsi, no i tu dobrodruh lahko pride o ruku ak si truhlu spletie s mimikom. <3 :D PS: implikuje film ze vytopili Underdark?! SKANDAL aky Drizzt Do'Urden nepamata!!! Sak si ich Lolth vsetkych vezme, hipikov zasranych! :D <3

Mělčiny (2016)

We're gonna need a bigger buoy for Steven Seagull! <3

Sisu (2022) odpad!

NAJRETARDOVANEJSIA PICOVINA V HISTORII KINEMATOGRAFIE!! Film vedla ktoreho Rambo III posobi ako Saving Private Ryan. Keby bol hlavny hrdina jantarovy vtakopysk a cele sa to odohravalo na retiazkovom kolotoci, davalo by to pravdepodobne vatsi zmysel. PS: kdo ma kule toto zrovnavat (mimo pouzity font) s Tarantinom, nech si rovno prijebe polnou lopatkou po cele! Toto by urazilo i Dusana Raposa!

The Covenant (2023)

Lahko nadpriemerna reklama na Nissany, nicmenej za roztokrasne cameo Lockheedu AC-130 na zaver a hrubu lekciu vo vedeni asymetrickej vojny tretia hviezda.. <3 AIR SUPPORT 4 LIFE! :D PS: Mierne zamrzelo ze to pokropili "iba" vulkanmi a bofors nerozohral razantnejsie crescendo.. C'est la guerre, budget ist krieg! :D

Waco (2018) (seriál)

Waco obstoji len ako jednostranna obzaloba bezpecnostnych zloziek. Co je vzhladom k faktu, ze na nase institucie by sme mali klast omnoho prisnejsie kriteria nez na vodcov nasich siekt, asi v poriadku. No osobne mi nieje laxny pristup k dostupnym faktom a dramatizujucim skratkam az tak sympaticky. U tragedii tychto rozmerov aspon predstieram elementarnu nestrannost. Pripadne sa vzdam historickej doslovnosti a dielo pojmem ako dramu inspirovanu skutocnostou s pravom na vlastny interpretacny presah. Ako drama strhujuce, ako historicky film hlboko fabulujuce a relativizujuce. Inymi slovami smutne doslovna exploitacia.

Angst (1983)

K cti filmu sluzi, ze rozbija ten pop-kulturny zromantizovany pohlad na serioveho vraha ako kalkulujuceho genia.. Protagonista je "len" chaoticky agent vlastnych impulzov. Omnoho zaujimavejsi, nez takzvany "naturalny a surovy vizual", je over-voice jeho vnutorneho monologu.  Nicmenej to pisem z desenzitizovanej pozicie veterana VHSkoveho splatteru. Dachshund prezil! <3

Menu (2022)

Ratatouille naopak, ale uplne retardovane.. :D

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

A pritom by stacilo do vody vo final showdown vyliat kubik ropy a skrtnut zapalkou.. A bolo by po avataro-fremenoch :D Lion King moment na zaver... zasluhuje extra hviezdu za ambivalenciu cynickosti a cringu! :D