Talk show Jiřího Ovčáčka (2019) (pořad) odpad!

Pan Soukup se dále snaží vézt na vlně "popularity" Hradu a přivádí na obrazovky šéfa českých trollů, pana Mluvčáčka.

Hranice nemožného (2008) (seriál)

Pokud máte rádi Sci-Fi, je tohle rozhodně něco pro vás.

Doodlebug (1997)

Christopher má výborné nápady a vyjadřovací schopnosti, a to se odráží i v jeho filmech. I tento jeho první film mohl tehdy ukazovat, že z Nolana něco bude.

Méďa 2 (2015)

Naprosto výborná ptákovina, která neomrzí ani napodruhé (dokonce možná i lepší než první díl). Nenechali se unést ulítlím humorem a zakomponovali i poměrně dobrou zápletku a příběh.

Moon (2009)

Poměrně dobrá OneMan Show. Ze začátku jsem tedy čekal jakýsi 'reálnější' příběh a zápletku, ale i tak je dobré se podívat takovýto typ filmu.

Jupiter vychází (2015)

Někdy jsem pomalu přestal vnímat, docela pomalý. Trošku nesrozumitelné dějové štěky a skoky. Vyzualne nebyl tak špatný, bylo vidět ze na tom delali Wachovští, ale trochu se nechali unést.

2001: Vesmírná odysea (1968)

Osobně jsem v tom neviděl skoro žádný příběh, spíše jen lehké poukazování. Jinak samozřejmě Kubrick měl velký cit pro všechny detaily. Dokázal si vyhrát s jakoukoli maličkostí. Vesmírná odysea je legendou, ale na moje plné hodnocení nestačí.

Ztraceni (2004) (seriál)

Naprosto nejlepší seriál. Fox, Holloway, vlastně všem jejich role na 100% sedly. Chtíč dostat se z ostrova, zjistit co se vlastně děje a všechno je náramně propracované a velice napínavé. Kdo neviděl, jako by nežil.

Interstellar (2014)

Úžasný film o vesmíru, času a rozměrech. Velice napínavé, pár zvratů v ději nutí k zamyšlení. Někdy trochu depresivně působí některé velikosti objektů, hloubka vesmíru, rozdílný průběh času... Nolan prostě boduje.

Zmizelá (2014)

Příběh a různé zvraty dobré, ale celkově je to vyprávěno takovým nezáživným až nudným způsobem.