Dr. No (1962)

První a také jedna z nejlepších Bondovek, která má místo v mé TOP 10 Bond movie. Sean Connery je prostě James Bond a je tím nejlepším Bondem. Výstup z vody na pláž jedné z nejkrásnějších Bond girl (Ursula Andress) je nezapomenutelný.

Povolení zabíjet (1989)

Bravurní Bondovka, která má místo v mé TOP 10 Bond movie i Opening je můj oblíbený, taktéž i krásná Bond girl (Carey Lowell). Timothy Dalton se pro roli Bonda přímo narodil a je velká škoda, že právě tahle Bondovka byla díky rozporuplným reakcím jeho poslední. Tentokrát se Bond s ničím nesere a jde tvrdě za pomstou a možná to je hlavní důvod proč se to některým fanouškům nelíbilo. 83%

Quantum of Solace (2008)

Po stylovém Casino Royale přišla tahle kejda. Nelogicky příběh přímo navazuje na Casino Royale a díky tomu tahle Bondovka nemůže sama obstát. Kvůli tragické kameře a střihu při akčních scénách (převážně v úvodní šílené honičce) jsem málem hodil šavli a díky nevyužité Bond girl a špatnému záporákovi, nemá smysl se na to vůbec dívat. Jednoznačně jeden z nejhorších Bond movie. 39%

Casino Royale (2006)

Geniální a stylový Bond pro 21. století. Perfektní v každém ohledu se stylovou akcí, krásnou Bond girl (Eva Green) a skvěle napsaným a zahraným záporákem (Mads Mikkelsen) . V mé TOP 10 Bond movies. 85%

Bing fung hap: Cung saang zi mun (2014)

Hvězdička za Donnieho, který stříká 3 metry daleko, skáče 10 metrů vysoko, narodil se v minulosti ale probudil se v přítomnosti, hází čínské jídelní hůlky rychlostí kulometu, prdí ve výtahu a v neposlední řádě se chystá všechno tohle provádět i v pokračování, které si rád nechám ujít... Ještě přidána hvězdička za akční scény, ty byly opravdu dobré a celkově je to docela zábavná blbina. 40%

Zloději (1991)

Skvělá, bláznivá komedie ve "Wooském" akčním stylu s šíleně vtipným Chow Yun-Fatem v hlavní roli. 76%

Hard Boiled (1992)

Jeden z nejlepších akčních filmů všech dob, který vám utrhne uši. Chow Yun Fat alias inspektor Tequilla s párátkem v držce spolu s Tonym Leungem, pod taktovkou Johna Woo, rozjíždí perfektní krvavý balet. Film obsahuje nejlepší akční scénu bez střihu, která kdy byla natočena. V počtu mrtvol je tento film na 8. místě. (V mé topce) 95%

The Last: Naruto the Movie (2014)

Naruto na měsíci... Jako velkého fanouška Naruta a zároveň odpůrce nového "cool" stylu, kterým se celý příběh vydal, jsem byl tímto filmem znechucen a spolu s Borutem je to definitivní důvod proč už mě Naruto nezajímá. Objektivně mohu pochválit hudbu, kde se mísí staré skladby s novými a zní to dobře. 39%

Šingeki no kjodžin (2015)

Po všech stránkách TRAGICKÁ adaptace mangy. Příběh předlohy je komplet překopaný a nedává smysl. Herci jsou špatní a dokonce se mi pletl Eren s Arminem. CGI triky tragické a Titáni působí dosti odlišným dojmem než v předloze ( Titání mimino!) a hudba je také nehodící se. 20%

Vlk samotář a mládě: Námezdný zabiják (1972)

1. díl z série šesti filmů o samuraji Ogamim Ittó, kterému zabijí manželku, tak se vydává na cestu pomsty a po boku má svého malého synka. Velmi dobré souboje se skvělou choreografií, ve kterých lítají useknuté končetiny a pořádně stříká krev. 79%