• Krátkometrážní

96 hodin: Odplata (2012)

Taken I je naprosto perfektní akční snímek, ale to se bohužel nedá říct o druhém pokračování. Nechápu proč Megaton točí akční filmy, když má problém s akcí!:o)) Děj filmu je naprosto přímočarý, sice dosti nelogický, ale alespoň zábavný! (první díl byl samozřejmě také přímočarý, ale skvěle surový a docela logický) Velké plus je krátká stopáž a herecká sestava, která stále nenudí. Tentokrát se jedná jen o jednoduché akční béčko. Celkově to je mezi 3/4 hvězdami. PS: U třetího dílu chci zpátky Morela!:o)

Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

Stylová žánrovka "starého" ražení, která nemůže sednout každému. Film táhne hlavně perfektní kamera a herecké složení (Duvall ve vedlejší roli pobavil:o)). Stopáž mohla být o něco kratší, ale i tak stále 4 "old school" hvězdy.

Dredd (2012)

Akční-Sci-Fi béčko, které opravdu potěší. Na nic převratného si to nehraje a přitom to překvapí brutalitou a akčními nápady. Scénář ala jeden "obyčejný" den pana Soudce není sice nejsilnější, ale neurazí. Karl Urban je naprosto famózní. Stallone v mých očích prohrál na celé čáře, neboť Urban je více podle komixové předlohy a jeho drsné vtípky jsou "best of". Hodnocení: Čtyři je málo a pět je zase moc! Sakra:o))... Chtělo by to další díl...

Koncert proti konci světa (2012) (koncert)

Zajímavá benefiční akce, jež byla vysílána najednou ze tří měst (TV sice dávala pouze pražský koncert, ale na internetu si to člověk mohl mixovat). Hudba, kterou jsem nejvíc ocenil: Chinaski a Tata Bojs. Z moderátorů se mi hlavně líbil T. Hanák. Celkově bych tento projekt hodnotil za 4 hvězdy znamenající "konec světa".

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Perfektní televizní soutěž mezinárodního rozměru. Nové pořady tomu (většinou) nesahají ani po kotníky.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Výborná soutěž! V dětství jsem sledoval každý díl. A tu pevnost bych velice rád navštívil:o)).

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Jan Kraus má svůj styl, ale jeho humor mi opravdu sedí. Nejlepší česká talk-show! Takže za 5 hvězd!

The Graham Norton Show (2007) (pořad)

Graham Norton u mě neskutečně stoupá (dupe Conanovi na paty!), neboť jeho show nemá chybu. Norton je vtipný, bláznivý, no prostě geniálně zábavný a z hostů vymáčkne všechno!

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Kraus je na nové televizní stanici stále peprný a výborný komik. Pro mě taková česká alternativa Conana O'Briena.