Mělas to vědět (2020) (seriál)

Všechno vypadá profi, kamera, herci, kulisy. Ale vůbec mě to nebavilo. Zápletka by stačila na film, ne seriál. Nicole je krásná takovým tím vyžehleným botoxovým způsobem a poslední dobou hraje všechno stejně. Hugh má pořád nějaké to kouzlo, tady si konečně mohl zahrát trochu temnou stranu. Nic to ve mě nezanechalo. Zřejmě snaha navázat na Sedmilhářky.

Český žurnál - Vojna Ztohoven (2020) (epizoda)

Vtipné srovnání rozdílů mezi diktaturou a demokracií. U nás lze vyvěsit červené trenky, rozstříhat vlajku a v klidu se sejít u soudu, kde lze debatovat se soudkyní. V Rusku by za to šli rovnou sedět do nějakého lágru. Poučné bylo také putování ruského příživníka, který se jim nakonec vysmál, protože Rusko je přece lepší než dekadentní Západ.

Moje učitelka chobotnice (2020)

Dojemné i poučné, opět to dokazuje, že o zvířatech toho víme pořád málo. Chobotnice splní svoji misi a umře, kdežto člověk tu bude strašit až do doby, než všechno zničí.

Chvilky (2018)

Dost přesný pokud jde o situace i dialogy, nudu rodinných pout i plácání se od ničeho nikam.

Přiznání (2019) (seriál)

Prvni 3díly vcelku šly, ale pak tu nudu nedokázala vyvážit ani plejáda skvělých herců v čele s Frodo Pytlíkem.

Proxima (2019)

Na Evu Green je vždy radost koukat, ale téma ani zpracování nebylo nijak převratné. Nakonec odletěla a dceru nechala na Zemi.

Chicagský tribunál (2020)

.Pro fandy historie a soudnictví : rekonstrukce procesu s organizátory demonstrací v roce 1968.

Diego Maradona (2019)

Občas mi ho bylo i líto, ale když se kamarádil s camorrou a myslel si, že koks vše vyřeší, tak zjistil, že to tak nebude.

Půl domu bez ženicha (1980)

Přesný popis báječného života v socialismu, kdy bylo vrcholem života postavit barák. Plus dodnes trvající názor, že dcery mají držet hubu a být vděčné tatínkovi. Skvělý Menšík.