• Thriller

Dobré ráno, Brno! - Série 2 (2024) (série)

Druhá řada se mi líbila víc, než první. Už to ani nebylo o tý televizi, jako o lidech v ní. Mucha nejlepší :)

Specialisté - Pro Lídu (2024) (epizoda)

Tak tahle debilní díl už tady dlouho nebyl. Chápu, že je to licence, ale to nejde vypustit bláboly o babičce a detektivkách? A Vodochodský je snad ještě větší suchar, než Lambora, strašný. Vraťte nám Štáfka!

Lež na pláži - Útěk (2024) (epizoda) odpad!

Takže po spacáku tu máme pláž a Nováková si myslí, že když už je špatná herečka, že snad bude lepší scénáristka? Ne, není.

Hudson a Rex (2019) (seriál)

Když pes zahraje líp, než všichni ostatní dohromady, včetně tvůrčího štábu. Jedna jen za tu krásnou čtyřnohou bytost.

Gentlemani (2024) (seriál)

Do půlky jsem byl skoro nadšen a očekával gradaci, smršt´, místo toho jemné šlápnutí na brzdu, setrvačný dojezd, škoda, ale i tak výborný.  "co lovíme, vaše milosti? modrou teplákovku"

Její tělo (2023)

Nudný hraný dokument, dobře napsaná kniha by byla určitě zábavnější.

V mlze (2021)

Na druhou stranu buďte rádi, že to u vás někdo natočil. Tady vše ovládá sofistikovaný korupční systém, který vyplivne jenom toho, kdo se vzpříčí platit a chce ještě víc. A i kdyby se našel někdo, kdo by něco takovýho natočil, dostane dobře zaplaceno za to, aby nenatočil...

Poldové (1972)

Někdo na to kouká kvůli plešatýmu chlapovi, někdo zase kvůli krásný ženský, holt každej sme nějakej. Žel se to zaseklo někde mezi krimi a komedy a podle toho to tak dopadlo. Snad to Evan Hunter neviděl...

Všichni moji cizinci (2023) odpad!

Vzhledem k místnímu nadšení tipuji, že se za těch 34 let, zvýšil počet ze 4% na 40%. A v záhlaví by mělo být uvedeno, pouze pro úchyly, abych se ušetřil pohledu, na cucající se "chlapy".