• Thriller

Všichni moji cizinci (2023) odpad!

Vzhledem k místnímu nadšení tipuji, že se za těch 34 let, zvýšil počet ze 4% na 40%. A v záhlaví by mělo být uvedeno, pouze pro úchyly, abych se ušetřil pohledu, na cucající se "chlapy".

Jeden život (2023)

Když jsem poprvé slyšel, že bude film o Wuintonovi, čekal jsem příběh o tom, jak vlastně vznikl ten světoznámý vzor a jak udělal z kufrů a kabelek světový fenomén, který musí vlastnit každej pokrytec, zbohatlík a vometák, žijící z Home Creditu. Dostal jsem film o starym pánovi, co vzpomíná na to, jak kdysi založil cestovku pro děti, s jedinou linkou, Praha - Londýn. Tahle doba je tak zmatená, kdo se v tom všem má vyznat?!

Land of Bad (2024)

nebylo to zas až tak bad, jak se zprvu zdálo a nebylo toho málo 3,5* a hodně mi to připomnělo Tripple Frontier, který je lepší

Přišla v noci (2023)

Proč je to označeno jako horror? Aby to přitáhlo hodně lidí a ti se pak styděli si přiznat, že se nechali napálit a vynášejí zde film do nebes? Absurdní hloupost, která by se nikdy nestala?

Specialisté - Smrt na hedvábné stezce (2024) (epizoda)

Další z těch slabších dílů, ale jako odstrašující příklad botoxů a jiných plastik, ve tváři Pavly Rýchlé, na to se nedá koukat.

Slovo pacana (2023) (seriál)

Еще один отличный русский сериал, спасибо!

Policie Hvar - Dobro došli (2024) (epizoda) odpad!

Zadání splněno, bílej hňup se zamiluje do cikánky a aby se to nemuselo odehrávat na Luníku, šoupneme to na Hvar.