• Thriller

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Jenom český zdegenerovaný národ tupých ovcí, ketrý si dobrovolně opět zvolí do vlády stranu, která 20 let tunelovala republiku, lze nachytat na milion dolarů za uhodnutou desetimístnou kombinaci, ketrou trefit, je prakticky, i teoreticky, nemožné. Stačí se chvilku dívat na livekameru z kostky a hned vidíte, kde žijete. Někteří to tam ani neumějí namačkat a musí jim radit přítomný ozbrojenec. Stydím se za tenhle národ, ketrý lze tak jednoduše oblafnout. Jednoduchý národ...Film za jednu, myšlenka za pět, Kazma vydělal na hlupáctví a za to mu tleskám, bravo!

Oktopus - Falza (2023) (epizoda)

Proč, proněkoho proč?! Zaplaťněkomu za Majora Zemana.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Kdyby! se to odehrálo celý, ve stejnym tempu a období, jako ůvodních 20 minut, byla by to neuvěřitelná podívaná. Takhle je z toho jen další nuda, alá Hledači pokladů a x dalších podobných kravin. A vydržet se 2 hodiny koukat na tu ošklivou, nesympatickou vyvalenou koňskou tlamu, taky neni pro každého. Holt doby krásných hereček, jsou ty tam. Díky za první tři díly, které se, narozdíl od posledních dvou, zapíšou navždy do dějin světové kinematografie.

Matematika zločinu (2023) (seriál)

Zn@va si sice umí vybrat zajímavý témata, Iveta, Roubal, Král Šumavy, ale všechno akorát zmrví do nekoukatelný, nudný zplácaniny. Ucházející byla zatím jen Jitřní záře, na kterou jsem se zprvu nechtěl ani koukat. Tohle měl bejt 90. minutvý film a možná by to bylo koukatelný. Nechápu zoufalce, co si předplacují Voyo. Znám jednoho, kterej je šťastnej, že si může pustit další díl ordinace dřív, než půjde v tv. Televize, která získala svou diváckou obec pokleslými zábavnými pořady v 90. letech, nekonečnym seriálem, se ani po 30 letech neposunula nikam dál. A to je na tom to nejsmutnější.

Bez lítosti - Michelle Sudků (2023) (epizoda)

Za prvý mi vadilo, že ji Meloun oslovoval jako Michelle, ne paní odsouzená, nebo paní Sudků. ZA druhý měla zabít matku, která ji tak ubližovala a ne nebohou, náhodnou paní. Za třetí si měla za ty 3k koupit plynovku a jít přepadnout banku, dostala by třeba 10 let a za tu dobu by se možná změnila, léčila, zmoudřela atd. Za čtvrtý bych obnovil trest smrti, takovýhle zrůdy nemaj právo žít...

Spirála lží (2022)

Jedna za pěknou zahejbačnou čubku, absenci barevných a úchylů, na francii hodně nezvyklé, jinak to stálo za h. A thriller? To snad ne.

Pobřežní hlídka (2017)

Zvláštní, že místním pseudointelektuálům nedošlo, že to je jen parodie, ať už na samotnou bw, nebo na nespočet moderních krimi seriálů. A kde dnes uvidíte tolik krásnejch ženskejch v plavkách? Jak to mohlo vůbec projít, ani černoška, ani asijatka, nebo trans buzno zrůdička, v žádný roli? Jeden z posledních normálních filmů, před zrůzdnou dobou zkriplených woke úchylů.

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (seriál)

V ´93 jsem vydržel několik dílů, teď, po 30 letech, jsem to zkusil znovu a s velkou námahou dokoukal. Senilní Macourek s Vorlíčkem měli nechat původní a geniální Arabelu nechat žít věčnou slávou a ne ji hanobit takovýmhle hnusným paskvilem. Ale je jasný, že nešlo ani tak o pohádku, jako o prachy. A nevěřim, že to Nagyová oplakala, ta když si to přečetla, jen kulantně odmítla.

Nebezpečná laskavost (2018)

Někde ve 3/4 se to zaseklo a zbytek jsem už nevnímal. A pak si tady přečtete nadšení, ve kterym se melou ořechy do těsta. A to do jakýho jídla? :/