Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

Tak tí čo pozerajú jeho videa a poznajú teraz už aj jeho príbeh, tak pochopia. Pre tých čo nevideli jeho tvorbu tak to nema cenu ani pozerať. Chválim animáciu a hudbu. Na Československu už nebude tak dobrý youtuber.

22 Jump Street (2014)

Pre mňa úroven ešte lepšia ako jednotka. Prekvapil ma skvelý strih ešte s lepšou kamerou. Takisto herecke 'vystúpenie' Ice Cuba :) Ten v tomto filme bodoval... 85% (za to že som čakal od Janaha viac, ktorý sa v tomto filme trošku stratil)

The Exploited - Beat 'Em All (2004) (koncert)

Koncert super, Wattie dal do toho všetko ako aj ostatní ale neviem čo tam tí Poliaci robia. Slabé pogo

Po zániku Země (2013) odpad!

Odpad, najväčšie sklamanie ... Will už nič podobne nikdy neskúšaj

Umělec (2011)

Bérénice Bejo a jej čarovný úsmev v tomto filme vám vybije dych. Jeden z najlepších nápadov aké som kedy videl sfilmované ... Každý kto sa venuje umeleckým veciam ako filmarčina, animovanie, strihanie by si to mal povinne pozrieť ! + ten pes bol úplne že najlepší.

Osamělý jezdec (2013)

Po fast 6 ďalší film kde fyzika nehrá žiadnu rolu, ale vlak idúci vzad pôsobil v skutku komický. + jedna hviezda za koňa (za divného koňa), na ktorom som sa najviac bavil. Sklamanie

Za borovicovým hájem (2012)

zimomriavky, myslel som si že smrť Gosling niekde v hodine filme ukončí tento film ale na moje prekvapenie opak sa stal skutočnosťou ... Na konci filmu som mal celé telo zježené, fakt kvalita Derek Cianfrance sa opäť predviedol v druhom filme .... 90%

Pád Bílého domu (2013)

Mňa to bavilo, chcelo by to ešte o tých 70 mil. väčší rozpočet a bolo by to parádne. Miestami mi tie vrtuľníky prišli až moc bečkovo-spravené, predsa len 70mil je nič na tak silný scenár a Butlera kombináci s Freemenom a Eckhartom. Po posledom prepadáku Butlera (Kazatela Kalašnikova alias alelujah) som veľmi rád že je spať v časoch Ctihodného Občana. Nevidel som to v kine čo je škoda. u mňa 80%.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Pre mňa najlepšie zvládnutá paródia ktorá určite kopírovala nejaké tie prvky zo scary movie a podobných, ale toto bolo zvládnuté DOKONALÉ. Na moje prekvapenie len málo, môžem povedať 2-3 trápne scény, všetko sa dá odpustiť, ostatok som sa smial do bezvedomia. Určite pozriem čoskoro znova aby som si oživil úsmev na tvári. Takto ma vyzerať parodia! ešte raz perfektné.

Bring Me The Horizon - Lads On Tour (2011)

Videl som ich naživo je to fakt 'rachot' a super zážitok. Je to skôr dokument z ich života ako z koncertov takže žáner: hudobný dokument by som tomu nedal. Keď chcete poriadny hudobný dokument určite si pozriete: ,,Parkway Drive: Home Is for the Heartless,, to je teda niečo. Dúfam že BMTH spravia poriadne DVD z koncertov a nie len video ktoré natáčal a vlastne celé spravil Oliho brat.