Happy Feet 2 (2011)

Krevety si to ukradly pro sebe :)

Želvy Ninja (2014)

Viděl jsem už lecjakou ptákovinu, ale tohle... V podstatě nenacházím jediný klad. Čekal jsem srandu. Výsledek - nula. Jeden pokus ("už zase dělá Batmana") by byl vtipný těsně před Lego Movie. Čekal jsem akci - prd. Pak už jsem nic moc nečekal, a dostal jsem dva prdy. Ach jo. :(

Labyrint: Útěk (2014)

Taková Kostka, ale dokulata. A s výrazně přijatelnější pointou. V průběhu filmu jsem si celkem třikrát uvědomil, že to začíná být kapku nudné - a jako na zavolanou v tu ránu přišel zvrat. Jinými slovy, natahovali to jako kšandy, ale neruplo jim to. Nemůžu se ovšem zbavit obavy, že to celé dopadne jako Matrix (nebo Lost) - první díl navnadí, pak se to jakž takž šudlá a nakonec to jde šupem do prdele (pardon). Nu, uvidímež.

Winx club - V tajemných hlubinách (2014)

Tak jo. Zhluboka nadechnout, koncentrovat mysl... Dneska na Winx chtě nechtě musím do kina, dcera je neúprosná. (Kde se v dětech ta krutost bere???) Pokud přežuju, poreferuju. Držte mi bulvy. EDIT: Tak to mám za sebou. Musím uznat - výjimečný výplach. Byť vybaven třemi dvanáctkami v plechu, přišel jsem nejméně o rok života. Příběh natolik zmatený, že jsem plechovky místy podezíral z obsahu čistého lihu. Rypouš sloní coby padouch, který je tahán za rypák třemi (čtyřmi) perfidními rachomejtlemi. Všechny potíže se vyřeší stylem "dáme do toho všechno a všichni společně". (Viktor Kožený už si mne ruce :-) ) Dámy a pánové, zlatá Zvonilka. Zlatá Zvonilka! Nicméně - dcera (6) byla nadšena. A včil mudruj... Dvě hvězdy za malou tam hodím, ale nechce se mi, vážně ne. Co dodat závěrem... Snad jen - perkusní úder!!!!!

Cargo (2009)

Snesu hodně. Ale aby ve vesmírem poletující plechovce kapala různě v podpalubí voda, tedy ta nejvzácnější surovina za daných podmínek, a nikomu to nepřišlo nepatřičné? Tohle už z hlavy nevyženu. Šlendrián.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Eva neEva, já se na to tááák těšil! A dostal jsem třikrát vyvařený pytlík čaje:( Vizuálně skvělé, zbytek nestojí za zlámanou grešli, je mi líto.

Ledové království (2013)

Nic velezásadního, nicméně nahlíženo očima mé za čtrnáct dní šestileté dcery... Plná palba :)

SpongeBob v kalhotách (1999) (seriál)

Nemít malou dceru, tak bych to asi minul. A i tak jsem si ze začátku říkal, že tuhle vymaštěnost už do obýváku nepustím. Inu, díl se s dílem sešel, a já si ujetost tohohle seriálu užívám pomalu víc, než mrňavka. A český dabing je jednoduše geniální. P.S. Eminentně by mě zajímalo, kdo dokázal takovýhle trip dotlačit do výroby :)

Na hraně zítřka (2014)

Ta tma! Ta tma!!! Tma v jiných než noirových filmech by měla být zakázána zákonem. Poslední čtvrthodinu filmu jsem chytil schízu, že se mi do piva nějak dostal metanol... Ale jinak jsem si tedy pochutnal náramně, to zas jo.