Vanilkové nebe (2001)

je to zajímavý ale zároveň je to dost psycho. nádech toho tomu dává i soundtracky postřehl sem tam víc písniček od Radiohead a tak))

2012 (2009)

čekal jsem docele slušnej našláplej katastrofickej film kde uvidíme totální konec....ale viděl snad dokonce nějakou rodinuo komedii nebo co? a samozřejmě hrstka těch nejlešpích zůstává..palec dolů

The Doors (1991)

Skvěle ztvárněná hipies doba ve Venice. Co lepšího v té době dělat než založit kapelu? Ještě lepší založit kapelu z totálním šílencem a geniem zároveň v čele. Rozdíl mezi Morrisonem a Kilmerem je téměř nenalezitelnej. Zahrál to opravdu na jedničku. Jeho pohyby, nálady, skandální chování i podivný výroky.

Všemocný (2011)

Skvělej námět kterej by se dal rozhodně líp zpracovat ale i přesto je to zajímavá podívaná. Jsou tu věci který tu moc neseděj jako třeba postava lichváře...

Kafe a cigára (2003)

mistrovsky udělanej pohodovej kousek) některý příběhy lepší jiný slabší ale dohromady to funguje) scénky s iggym a waitsem, white stripes a billem murrayem s GZA a RZA jsou ty nejlepší. JIma Jarmusche jsem nějak moc neznal až když sem shlídnul seriál Bored to death a tohle byla asi tak první zkušenost s jeho režijí a hned je to na 5*

Dar od Boha (2005)

Příjemenj film na kterej jsem narazil totální náhodu na HBO a koukal jsem.... a byl to jeden z nejsilnějších televizní zážitek vůbec)))

Nezapomeň na mě (2010)

nikdy jsem neviděl tak náhlý zkažení relativně fajn filmu jako tady. ten konec... proč to tam muselo být?