Defendor (2009)

Ten film je geniální. v poslední době je tenhle námět častej ale defendor to vzal uplně z jinýho konce než kick ass. arthur je blázen ale hned si mě získal. furt si mele to svoje. woody harrelson je neskutečnej.

Klub osamělých srdcí (2009) (TV film)

jedinej důvod proč sem tenhle film chtěl vidět byl Márdi z Vypsaný fiXy:) a jeho postava bylo to jediný co mě bavilo

Město (2010)

hodně krutej film. Ben Affleck jako rejža začíná bejt záruka kvality. V podstatě stejné prostředí jako Gone Baby Gone asi k tomu má Affleck nějakej zvláštní vztah- Boston. Mladšího bratra mám radši a i proto je pro mě GBG asi lepší kousek ale na tuhle roli by se Casey ani nehodil...

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

první serie byla zajímavá. byl to takovej celkem dobrej námět ale teď co sem viděl z těch novejch dílů tak fakt palec dolů

Proroctví z temnot (2002)

Na horory zrovna nejsem a tenhle sem viděl když sem byl malej a fakt sem se z toho podělal:D Když jdu spát a je tma a vzpomenu si na tohle tak se vystaršim i teď

Smoke (1995)

Mám rád příběhy prostých lidí, různých lidí... tohle je přesně ono. Závěrečný příběh o babičce nemá chybu :)

Návrat do Cold Mountain (2003)

Skvělý zachycení hrůz války, zběhnutí, jižanská atmosféra, skvělá hudba včetně písně Wayfaring Stranger od Jacka Whitea kterej si i střihnul menší roli :))

Okresní přebor (2010) (seriál)

Z aktuálních českých seriálůjen tenhle za něco stojí :))