Opravdová kuráž (2010)

povedenej kousek od mé oblíbené bratrské dvojice. oni fakt dokážou natočit jakejkoliv žánr) po 3:10 to Yuma další vydařenej western 21. století) a Bridges jede neskutečně

Mnichov (2005)

je to trošku uejtý ale na tenhle film jsem se podíval hlavně kvůli Rogenovi kterej v o tomhle žvaní v Knocked Up. Ale je to zajímavý. Spielberg se vyšvihnul. Banna a Craig taky dobrý takže pěkný 4*

V pasti (2005)

je to film dvou herců a předváděj skvělý výkony. Ellen Page skvělá jako vždycky a v trošku jiný (psycho) roli. Wilson je mi dost nesympatickej takže mi jako oběť nevadí...

Děkujeme, že kouříte (2005)

Eckhart válí. Dokonalá propaganda kouření. Za celej film si vlastně nikdo ani suktečně nezapálí.

Sex Drive (2008)

po uspěšnějšim SUperbad přišlo tohle nebylo to o tolik horší ale nebyl tu Hill, Cera, Rogen ale zato tu byli Fall Out Boy:D

Pařba ve Vegas (2009)

geniální) i hate Godzilla too. He's evil, he destroys cities

Něco jako komedie (2010)

je určitě takovej lehce nadprůměrnější film ale já mu přesto dám pět protože to ve mě něco probouzí. a to halvně postava Bobbyho (Galifianakis) a taky užasná piánová verze písničky Where Is My Mind od Pixies kterou jsem takhle nikdy neslyšel)

Chyť mě, když to dokážeš (2002)

přijemný retro, zajímavej příběh, DiCaprio, Hanks, Walken na jedničku. Neni to uplně klisckej Spielberg a to je asi dobře).