Hříšníci a svatí (2010)

Zase po dlouhé době slušnej akční film,kterej neurazí.Má to děj a spád a člověk se u něj nenudí,pobaví se a není nucenej nějak zvlášť přemýšlet.

Katka (2009)

Tento film by měl být povinný pro všechny mladé lidi.Průřez částí života závislé ženy,jak se mění,jak se chová,vývin její osobnosti a změny osobnosti,tohle se prostě nahrát nedá.Drogy umí z normálních fungujících lidí udělat trosky.Pouštěl bych ho jako odstrašující příklad.Film není o tom,kdo si za to může nebo proč,ale jak se cítí a žije feťák a nikdo si neuvědomuje,že je k tomu jen kousek.

Wrecked (2010)

Podle obsahu to vypadalo na pěkný film,ale to co jsem viděl byl děs,dokoukal jsem to jen silou vůle.Pořád jsem čekal,že se něco stane,nemělo to žádný spád a nebylo to vůbec napínavé,hlavní"hrdina"se choval dost nelogicky.Dal jsem jednu hvězdičku jen za ten konec,když se zjistilo,že to není tak jak to vypadá.

Mechanik zabiják (2011)

Mechanik zabiják:tento film mě ničím nezklamal a to sem neviděl originál,hlavní hrdina je pan herec a jako nájemný vrah ukázal,že má i duši,při zhlédnutí sem se vůbec nenudil, Jason Statham je tvrdý hoch a role je pro něj jako vyšitá.Bavil sem se až do konce.