Uneseni (2010)

Nuda,nuda a zase nuda...film nic moc,spíš nic než moc,žádné napětí,předvídatelné a chvílema i trapné...boháče přepadnou ve vile a chtěj prachy a mučej je...ale nemá to žádný náboj a na triller je to hodně slabý,teda nudný...

2012: Doba ledová (2011)

Tak nebyl to špatnej film,až na herce,jejich výkony,na to,že tam nebyl vůbec nikdo sympatický,na efekty,ty byly fakt hrozný.Prostě nestál za nic,takových podobných se už natočilo,ale jednu hvězdu si to zaslouží už jen proto,že je mnoho horších filmů.Nic jsem od filmu nečekal a taky nic nedostal.Nikdy více.

Američan (2010)

Podprůměrný film,žádné napětí.Vlastně nic zajímavého,jen milostná zápletka a "akce" tam bylo hodně málo.Ale proč v takovém filmu hrál George Clooney opravdu nechápu,film vlastně o ničem.

The Veteran (2011)

Čekal jsem od toho filmu o moc víc.Nezklamal a ani nenadchnul,prostě takovej průměr.Bylo to takové neslané nemastné a přitom to mohl být dobrý film,jen to vzít trochu vše jinak.Málo akce a když už,tak až na konci a taky nic moc.Angličani se moc nepředvedli a finále zklamání,prostě jednou a dost.

Blesk (2011)

Skoro všude,kde hraje Jason Statham se jedná o dobrý film a tento nevyjímaje.Neukáže tady,co vše umí z bojových umění,ale je to napínavá kriminálka,co má vše.Začátek byl trošku pomalejší,ale pak to nemělo chybu.Na britskej film moc dobrý,i nějakej ten suchej humor tam byl.Akce,napětí,děj,prostě spokojenost.

Katakomby (2007)

Nápad dobrej,ale to je asi tak vše.Napínavé to nebylo,zajímavé až ke konci,ale finále tomu dalo korunu.A to jak Shannyn Sossamon skoro celý film ječela,tak to teda bylo něco,jestli tomu chtěla dát na napínavosti,tak to bylo špatně.Horor to teda rozhodně nebyl,jen se to tak tvářilo.Jednou a nikdy víc.

Super 8 (2011)

Pěkně natočenej film,začátek nic moc,ale pak se to rozjelo a bylo to zajímavé až do konce.Akorát mi to připomínalo filmy z 80´ let a to dost silně,ale to na tom,že se film povedl,nic neubíralo,spíš naopak.Kdyby takovejch bylo víc.

Země mrtvých (2005)

Tak tohle je pěknej film o Zombii,film má všechno co má mít,hlavní hrdina je sympaťák,co má srdce.U toho filmu jsem se nenudil.Je tady hodně akce,žádná hluchá místa,tak aby se člověk nenudil.Prostě kvalitní film pro lidi,co mají rádi zombii...

Karanténa 2: Terminál (2011)

Tak špatnej film to nebyl,na dnešní dobu,kdy natočit dobrej horor je umění,tak je to jeden z těch lepších.Mělo to atmosféru,bylo to napínavé,ale podobalo se to filmu REC a to dost,jen místo a lidi jsou jiní.Za shlédnutí to opravdu stojí.Ale rychle na něj člověk zapomene.

Opstandelsen (2010)

Tak tohle byl teda zvláštní film,jestli se tomu tak dá říkat,Viděl jsem asi tak 15 minut a zbytek přeskákal,protože to se nedalo dodívat v kuse do konce.Ta kamera a herci byli,jako by je našli na ulici.Ale za snahu z Dánska si to 1 hvězdičku zaslouží.