Fast track: no limits (2008)

A mě se to líbilo.A co,že to byla napodobenina??Byly tam pěkný auta,pěkný ženský,mělo to i děj a na to,že to bylo z Německa,tak se jim to povedlo.Prostě jeden lepší film od nich...

The Dead (2010)

Ani výborný ani špatný,prostě takovej průměr.Byly tam dost hluchá místa a člověk se i nudil,ale na druhou stranu,když už,tak "akční!scény byly dobře natočený.Akorát v posledním čase se všechny zombie pohybujou o hodně rychleji než tady,tak nevím,jestli maj v sobě nějakej spomalovací vir nebo je to jen v tom to filmu.A ten konec taky nic moc,dalo se to ukončit lépe.Celkem fajn film.

Diagnosis: Death (2009)

Ani komedie,ani horor,kravina o ničem.Člověk se nezasmál a nebál už vůbec.Tohle vypadalo na Déčkový film z Číny.

Colombiana (2011)

Po dlouhé době se zase jeden film povedl.Mělo to napětí,akci a i láska tam byla, prostě všechno a hlavně to nic nekopírovalo a vydržel jsem se koukat až do konce.Scény,když šla někoho zlikvidovat neměly chybu.

Útok na věžák (2011)

No spíš to byla taková kravinka,která se hodně podobala filmům z 80´let.Akorát v modernějším provedení,pohodová oddychovka,nemyslet jen sledovat.

Ve spánku (2010)

No byla to spíš taková kravina,vlastně o ničem,žena psychicky na dně věří mladému klukovi a dopadne blbě,to se dalo čekat,napětí nikde,thriller to byl možná tak podle Francouzů.

Hangár 14 (2011)

Tak akční to teda nebylo,spíš taková parodie na akční filmy,kde se vystřílelo milión kulek a nic.Nepřemýšlet,sledovat a říkat si,jak jsou ty lidi tam stupidní,ale vyčistit si hlavu,na to to bylo dobrý.A dvě nejstupidnější věci??Jak to ten přiblblej agent mohl přežít a co bylo sakra v tom kufříku???!!!

Road Train (2010)

Tak tohle se nepovedlo,ze začátku to vypadalo na klasický thriller z USA,okopírovaný z Austrálie,ale pak to šlo jen z kopce.Kamion na krev?Možná nápad dobrej,ale zpracování děs.A na víc,po polovině to byla už jen taková slatanina o ničem.Napětí nikde,jen jsem čekal,jak to dopadne.

Nájemní zabijáci (2011)

Tak je vidět,že Jean-Claude Van Damme je stár.Oproti jeho předchozím filmům(nemyslím tím ty dřívější,ale ty z poslední doby),je to určitě pokrok,ale jinak film nic moc.Jeho éra dobrých filmů skončila filmem Kontraband.Těch akcí tam moc nebylo a ani sem nebyl nijak napnutý,jak to skončí,byl to takový průměrný nebo spíše podprůměrný akční film.Na jedno shlédnutí celkem dobrý...

Zrození Planety opic (2011)

Film fakt nádhernej.Chvíli jsem teda nevěděl,která opice je která,ale to zase tak nevadilo.Mělo to fatkt vše a hlavně náboj a bylo to napínavý a čekal jsem jak to dopadne...prostě krásnej film,hezky natočenej a co hlavně,nebyl tam v prvé řadě sex,jak je jinak zvykem...asi aby to bylo zajímavý,film byl dobrej i bez toho...od začátku až do konce sem byl napnutej,tohle se prostě povedlo...ale zažít to na vlastní kůži??Děkuji nechci!!