Pár nenormálních aktivit (2013)

Některé vtípky nejsou špatné, ale celkově film působí celkem dementně stejně jako parodované originály. Jak to asi může dopadnout když parodujete pitomé filmy? 2-3*, 24.4.2014, pc

Chungking Express (1994)

Hodnocení přes 80%? Jste se asi všichni dočista pomátli. Nuda od začátku až dokonce, žádná zápletka a hlavně bych tomu nechal přepsat žánr. Drama, mysteriózní :) spíš komedie a fraška na téma, jaký dovedou být policisté idioti! 2-3*,24.4.2014, pc

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Příjemné překvapení. I když možná to bude tím, že jsem od toho nic moc světoborného nečekal. Děj, jak už to tak u podobných filmů bývá opět stejný, ale to se dalo čekat (až na ten funus :)), žádná změna, koncovka taky žádná, opět pěkně nahrané na smeč pro další díl. Hlavní rada, vypnout mozek, protože ten opravdu není potřeba. Když se nad tohle všechno povzneseme a užíváme si skvěle natočené 3D záběry, tak to není vůbec zlé a určitě to příjemně překvapí. 3-4*, 23.4.2014, kino 3D

Šílenství (1994)

Carpenter opět na scéně se svýma rádoby strašidelnýma příšerkama. Bohužel po 17ti letech se nejedná ani o strašidelný ani o nějak kostýmově a efektově kvalitní snímek. Dříve to možná bylo strašidelné, ale v dnešní době je divák zvyklý na větší maso. Ze současného pohledu nic moc děj, nic moc horor, nic moc duchařina. Takže další ze starších, těžko hodnotících filmů. 3*, 17.4.2014, pc

The Cottage (2008)

Občas máme všichni den blbec :) 3*, 16.4.2014, pc

300: Vzestup říše (2014)

Trošku slabší jak Thermopyly, ale jinak patří 300 mezi špičku. Doufám v pokračování u Platají! PS: Být v té době, hned bych se upsal perskému námořnictvu :) 4-5*, 12.4.2014, pc

Mrtví a neklidní (2013)

Taková zombie romantika. Ale docela zajímavý pohled z druhé strany barikády. 3-4*, 13.4.2014,pc

Dellamorte Dellamore (1994)

Ten film je tak pitomej až je nakonec dobrej :D 3-4*, 10.4.2014, pc

Izolace (2006)

Klasický béčkový horor od něhož co se týče děje nemůžeme čekat zázraky. Nicméně od ostatních podobných věcí se Izolace liší svým skvělým humorem. Opravdu jsem se bavil, Dyer ve své roli zfetovaného nadržence opravdu exceloval. Jediný mínus je klasické zakončení, které je u podobných filmů více jak běžné. 4-5*, 7.4.2014, pc