Marley a já (2008)

Filmy s hlavním hrdinou psem jsem nikdy neměl rád, protože byly smutné (Zachraňte Williho) atd. a navíc často to byli i propadáky bez smyslu, ale Marley a já je výjimka! Film mě bavil do poslední minuty, kde se přec ta smutná scéna objeví, ale tento film mě opravdu zaujal svou vtipností, scénářem i hloubkou a citlivostí.

Malý Herkules (2009) odpad!

Nechápu, proč se točí takovéhle trapné filmy. Škoda, že tu není horší hodnocení, než odpad!, protože to bych právě dal a nyní lituji, že jsem kolikrát dal Odpad! u lepších filmů.

Pianista (2002)

Nádherné drama z dob nacistického německa. Kolikrát jsem měl opravdu ohromný pocit nechuti vůči Němcům a toho, čeho byli schopní!

Pařba ve Vegas (2009)

Toto je asi nejzářivější komedie roku 2009, která mě svým dějem a zápletkami nejednou rozesmála. Musím říct, že všechny čtyři role hlavních hrdinů se mi líbili a nic bych jim ani nevytkl. Nemám žádný důvod dávat o hvězdičku méně.

Divoška (2008)

Jedna z komedií, která mě dokázala pobavit, i když "teen" komedie nemusím.

Pelíšky (1999)

Stará, dobrá česká klasika.

Monstrum (2008)

Zajímavý film točený až děsuplně realistickou formou, i když mě překvapuje, že by nějaký člověk stále kameroval i při tich nejhorších okamžicích. U filmu jsem se i celkem bavil a ani mě nenapadlo, že bych ho vypl, což je velké +, ale zase velké mínus - dávám za začáteční úmornou dvacetiminutovou párty.

Vlkodlak (2010)

I když mi byl vlkodlak z počátku ukradený film, tak mi přece nedalo a podíval jsem se na něj a abych řekl pravdu, tak mě docela překvapil. Masky a triky jsou nadmíru dokonalé a vůbec pojetí příběhu a jeho průběhu je více než uspokojující, ale co mě moc nenadchlo je nevyužití herců, při čemž jsem se těšil hlavně na Emily Blunt, která v tomto filmu nějak extra nezazářila. To samé se dá říci i o Hopkinsovi.