Milionový závod (2001)

Jak může asi dopadnout komedie, kde hraje smetánka všech komedií. Za zmínku stojí Rowan, Whoppi a samozřejmě Jon Lovitz. Pro mě absolutně jedna z nejlepších komedií.

Poslední prázdniny (2006)

Kdo zná ČR či snad v ní bydlí :) Si určitě nenechá ujít krásu zminích Karlových Varů a abych řekl pravdu, tak mi to ani nepřipadá nějak zkrášlené. Vary jsou nádherné město a to i v zimě. Absolutně mě dostala Queen, pro kterou mám slabost. Je tu strašně sympatická.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Abych to dal tak do kupy, tak si myslím, že je to opravdu bílá ovce v rodině jménem debilní seriály televizí. Ovšem žádná sláva!

Van Helsing (2004)

Kate je ve Van Helsingovi strašně sexy kočka, která vydala absolutně výborný herecký výkon nehledě tedy na její krásu. Ovšem musím říci, že v tomto filmu se objevují asi nejlepší masky vlkodlaka, které jsem kdy viděl.

Vlci (2006)

Šmarjápano. Dnešní zpracování vlkodlaků je opravdu žalostné. Čím dál více vypadají jak přerostlé opice. Ne, ne, ne!

Strážci - Watchmen (2009)

Smíšené pocity. Ty hvězdy, co dávám je určitě zza efekty a vizuální stránku filmu. Dále se mi líbilo i jeho prostředí, ale děj byl pro mě zamotaný a často jsem se nudil. Ta druhá hvězda je za posledních asi 20 minut.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Já si nedokážu představit, že děti, kterým je mezi 9 až 15 se prorvou skříní a pak drží meče a vrhaj se do boje a najednou se chovaj jak čtyřicetiletí válečníci. A tři hvězdy dávám za vynikající Tildu a za docela ucházející efekty.

Síly temna (2006)

Už jenom ze zvuků "kouzel" se mi udělalo pár šedivých vlasů.

Spider-Man 3 (2007)

Nedokážu pochopit, co na tom bylo tak drahé, když je to taková sračka. To zlatá 1 a 2. Ztráta času, ale nemohu říct, že se mě to chtělo vypnout, ale čekal jsem něco lepšího ... zbytečně.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Od průměrné dvojky vycpané samými dialogy a bez pořádného zasmání (krom staré dobré veverky) jsme dostali třtí a rozhodně ve všech ohledech lepší díl! Zasloužené 4*.