Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Stará, dobrá klasika. Zajímavé, že i přes desítky remake je originál stále ten nejlepší a nepřekonatelný.

Vesničko má středisková (1985)

Je mi líto, ale film si mě tedy opravdu nezískal, protože jsem se tedy nějak nebavil. Možná je to tim, že film je brán docela i vážně na komedii.

Vetřelci (1986)

Rozhodně lepší pokračování oslizlých Vetřelců, než je 1! Cameron je chlapík, kterej to hold prostě umí. :)

Matrix (1999)

Velmi dobře promyšlené herecké obsazení, které za to stojí, dávají tomuto filmu neuvěřitelnou šťávu a výdrž. I po 11ti letech se na tento film i koukám a vždy mě baví!

Počátek (2010)

Dejte Nolanovi proboha už toho Oskárka, zaslouží si ho :)

Forrest Gump (1994)

Nádherný film, ze kterého mám velmi dobrou radu - "Máma říkala: Pro hlupáka každý hloupý". Rozhodně tento film patří mezi nejlepší!

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Jsem docela překvapený, že té krve v této sérii může být ještě více, ale je to stejně dementní film. Snad jen připíši, že není pro mě novinkou, že po zlomení vazu zmutovaného lesního blba, si všichni myslí, že chcípl, ale on si zase jenom zavrtí krkem a vesele si zabíjí dál. Bože!

Pach krve 3 (2009)

Je docela obdivuhodné, že tento film má mnoho fanoušků, ale mě teda vážně moc nenadchl. Retardovaný hybrid či co chodí po lese a zabíjí vězně. Žádnej děj, masakru až habakuk atd.. Prostě mě to nebavilo, ale nevypl jsem ho, což je velké plus. Jinak absurdita, že to mutant dostane do břicha, ale za pět minut si vesele skáče po silnici a zabíjí dál, je vážně už neoriginální a stále trapnější.