• Pohádka

Evoluce (2001)

Nejdelší reklama, co jsem kdy viděla.

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Opravdu semi líbila první série. Druhá mi přišla nudná, překombinovaná a dívala jsem se na ni jen proto, že v ní hrál kamarád a zpětně to hodnotím tak, že to byla ztráta času

Jana Eyrová (1996)

Filmu jako takovému bych dala čtyři, ale Wiliamu Hurtovi, který tu pusu, když mluví prostě neotevře a neotevře jednu, ale v tomto případě budeme odečítat.

Romeo a Julie (1968)

Na Shakespearea raději do divadla!

Vzkaz v láhvi (1999)

Toto já prostě nemusím. Když se dívám na film, chci, aby dějové zvraty měli logiku a pokud něco konec Vzkazu v lahvi postrádá je to právě jakýkoli byť jen náznak logiky.Prostě scénárista nechtěl u pohádkově dosti vzhlížejícího příběhu udělat Happy end. Tomu se pokud vím říká SAMOÚČELNOST. A abyste věděli, tak mě se ten film skoro líbil!

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Když jsem film viděla poprvé, byla jsem docela nadšená. (Obzvláště kvůli úžasnému zloduchu Rickmanovi) Nicméně podruhé už to na mě bylo moc dlouhé, litovala jsem, že to je dabovaný, že to nejde přetáčet, že Costner, přes to, že zrovna tady neodvedl špatnou práci vypouští z úst takovéty patetické perly, ze kterých já osobně lezu pod stůl, jak se stydím to poslouchat......

Tanec v temnotách (2000)

Byla jsem jakožto slabá nátura citově vydřena a nevadí mi to.

Kytice (2000)

Mám ráda estetické filmy