• Krátkometrážní

Play Dead (2011)

Kraťas se podařilo natočit díky Kickstarteru za 5,849 doláčů. Jsou to tedy začínající filmaři se zajímavým nápadem, který je vystavěný na klišé zombie žánru, jen s psisky v hlavní roli. Atmosféru se povedlo za tento mrzký peníz vystavět hodně slušně a některé záběry jsou hezky komiksové. Není to sice filmový milník Ridleyho Scotta, ale díky nápadu a provedení dávám, kolik dávám. Kickstarter page -http://kck.st/g4SuUR

Nedotknutelní (2011)

Sem jediný kdo očekává americký remake s Eddiem Murphym a Dustinem Hoffmanem?

Muži v černém 3 (2012)

Dle slov režiséra, i první díl pár dní před uvedením do kin změnil významnou část scénáře, a jak se to povedlo. Proto komplikovanou produkci ignoruju. Men in Black III jsou stejná mimozemská ptákovina, jako první díl a je mnohem lépe koukatelná, než uoudaný díl druhý......Sice scénář moc smyslu nedává, ale moc nad tím přemýšlet nebudete, protože příběh zabaví.......Jamaine z Flight of the Conchords je výborný záporák a Will Smith pravděpodobně skutečně cestuje časem, protože jeho ksicht nezestárl ani o vrásku.

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Ten film je opravdu sračka, navíc hrozně obsazená,... až na Perlmana. Nevím co jsem mohl čekat, od režiéra Amélie, ale nejspíš jsem to dostal. Popletený francouzský režisér si myslel, že komické situace ve filmu udělají fanouškům radost a asi nemusím připomenout, že se šeredně spletl. Další hovadinou je, že nový druh Aliena vypadá jako letitý ležák z domova důchodců bez protézy, takže poslední prvky thrilleru, nebo hororu zalezly tímto do kouta a umřely. .... Posledním vrubem je hudba, která se do Alieního vesmíru prostě nehodí. .........přesto musím s podivem zhodnotit, že čtvrtý díl byl pro mne lepší podívanou, než trojka od Ridleyho (je mi to líto Finchere, ten se ti krapet vymknul) ----------------------------------------------- -------- PS: Scénář napsal Joss Whedon a tupý francouz naprosto nepochopil vizi scénaristy a zkusil z filmu udělat vlastní Galimatiáš. PSS: Už francouzům nedávejte prosím žádné důležité filmy.

Bojové nasazení (1986)

Největší koncentrace macho hlášek, která kdy byla ve filmu přítomna.

Bábovka, turek, slepice a polévka (2009) (studentský film)

Kamera je zde děsná a některé informace by měly být více rozebrány, aby dostal dokument větší hloubku.

The Sweatbox (2002)

Vzhledem k tomu, že jde o jediný pořádný dokument z výrobny na anímáky, musím hodnotit plnejma, protože jde vlastně o klenot. Dokumen dukazuje, jaký tam skutečně pracovali machři.

Vesnice roku (2011) (studentský film)

takové to pfff. Vetchý je nový Macháček a přestože ho mám rád, raději se s ním potkám v dívadle.

Nová holka (2011) (seriál)

Dalšími díly serial dozrává a zjišťuje co si smí dovolit. Doporučuji vyčkat