Kaleido Star: Aratanaru Tsubasa - Extra Stage (2004)

Docela propad kvality ve srovnání se seriálem a hlavně mě strašně štvaly neustálé nepochopitelné záběry na zadky a prsa hlavních hrdinek. Asi si tvůrci chtěli zajistit větší sledovanost. 4/10

Kaleido Star: Legend of Phoenix - Layla Hamilton Monogatari (2005)

Prohloubení jedné z hlavních postav, která mimochodem patří mezi mé oblíbené, takže jsem ráda, že jsem se o ní dozvěděla zase něco víc. Nicméně byl tento speciál na můj vkus moc dlouhý a plný omáčky. Klidně mohl být poloviční a nic by se nestalo. 5,5/10

Šingeki! Kjodžin: Čúgakkó (2015) (seriál)

To je tak když vezmete všechny klasické školské klišé z anime a zasadíte je do brutálního světa titánů. No výsledek je samozřejmě strašná blbost a sebe-parodie, ale musím se přiznat, že občas jsem se docela nasmála a taky to snad zkrátí čekání na další řadu (/další chapter mangy). A když už jsme u toho tak foreshadowing dýchá z každé scény (obzvlášť epizody číslo 8 a 9 jsou místy fakt až spoileroidní). 6/10

Haikjú!! - Season 2 (2015) (série)

Ano, ano, ANOOO! Nejen nejlepší sportovní anime, ale obecně jedno z nejlepších anime současnosti je zpět! A to v plné parádě. Opět boží postavy (jak staré tak nové), humor, napětí, drama, EMOCE, skvělá animace a soundtrack, pěkné openingy, přímo dokonalý první ending ... no prostě všechno jako u série první a víc. Pro mě je tak i druhé Haikyuu!! opět jednoznačně nejlepším kouskem roku. Zcela zaslouženě 10/10 a nemůžu se dočkat na podzim!

Papa to Kiss in the Dark (2005) odpad!

Tento skvost má cenu shlédnout pouze pokud se chcete přesvědčit zda je opravdu tak hrozný jak legendy praví (ano, je), případně pokud vás lákají kontroverzní témata. 0/10

Love Stage!! (2014)

Taková pěkná tečka za seriálem. Třeba jednou bude i druhá řada. 8/10

DRAMAtical Murder: Data_xx_Transitory (2014) odpad!

Jeden velký mišmaš všech špatných konců hry. Kdo hru nehrál nemá naprosto žádnou šanci se chytit. Já jsem se aspoň zasmála. 0/10