Egao (2003)

Křeček. Majitelka. Pěkně namalované záběry pozadí bytu, města a krajiny. Docela milá písnička. Jestli v tom mělo být něco víc, asi mi to ušlo. 4/10

Hrob světlušek (1988)

Emocionální příběh o krutém osudu dvou nevinných dětí za války. Fakt jsem nečekala, že mě to tak dostane. 9/10

Džundžó Romantica (2012)

Dvě příjemné jednohubky, které dokáží skvěle zlepšit den. 7/10

Džundžó Romantica - Season 2 (2008) (série)

Stejné postavy, nové zápletky, hlubší vývoj vztahů, ještě víc klišé, ale jinak stále roztomilé, vtipné a romantické a stále dost problémové. Pěkný soundtrack, dokonalý ending. 7/10

Džundžó Romantica - Season 1 (2008) (série)

Moje první shounen-ai, které v sobě skýtá plno dost vážných problémů a žánrových klišé, ale já ho i tak po všech těch letech prostě nedokážu nenávidět, i když bych asi měla. Plus za vtip, emoce, soundtrack a ending. 7/10

Laputa: Nebeský zámek (1986)

Jediný Miyazakiho film, který se mi nelíbil. Sice celý svět byl kouzelný, postavy zajímavé, animace i soundtrack pěkné, ale strašně jsem se nudila a to celé dvě hodiny. 4/10

Bakumacu Rock (2014) (seriál) odpad!

Původně jsem chtěla dát aspoň jednu hvězdičku, ale opravdu nemám za co. Animace je docela pěkná, i opening s endingem se dají, ale to je asi tak všechno. Jinak je tady jen hloupý, prakticky neexistující příběh, nudné, nesympatické postavy a fanservice. Jediný díl, který se mi aspoň trochu líbil, byl ten s dívčí kapelou. Zbytek je hrůza děs. 1/10

Digimon - hranice (2002) (seriál)

Viděla jsem jenom pár dílů (když je dávali v TV a nic jiného tam zrovna nebylo), ale nezaujalo. 3/10

Digimon (1999) (seriál)

Jako malé se mi to líbilo stejně jako podobní Pokémoni. 5/10

Next A-Class (2012)

Úplně normální reklama na auta, akorát delší a anime. A jenom kvůli tomu ji za nadprůměrnou považovat nebudu. Jinak zajímavý nápad a pěkná animace. 5,5/10