Inspektor Regan (2012)

Tak trošku puberťácký pojetí drsňáckýho filmu. Držet baseballku, hodně se mračit a říct adekvátní počet sprostých slov.. Ale na britskej film je to ještě perla. 40%

Zejtra napořád (2014)

Páni, tak já nechápu to hodnocení tady. U největších propadáků je vysoké a zrovna tady je to taková bída. Jeden z nejlepších českých filmů, které jsem v kině viděla. Fakt mě to pobavilo a za celou dobu jsem ani nepomyslela na konec. Omračovací scéna byla top!

Život je krásný (1997)

Úžasná tragikomedie, ve které Benigni opravdu zazářil. Zpočátku to vypadalo spíš na romantiku, ale koncentrační tábor ty původní představy docela rozehnal. Nejvtipnější moment: překlad pokynů v koncentračním táboře. Nejemotivnější moment: uvědomění si, že každý má v koncentráku úplně jiné problémy - Guido hraje o přežití své rodiny, zatímco doktor luští hloupou hádanku.

Soukromá válka pana Wilsona (2007)

Konečně pořádnej kongresman! Bylo to odpočinkový. Vlastně bych to spíš doporučila jako kulisu k žehlení. Nicméně Tom Hanks zase zazářil.

Památkáři (2014)

Těžké zklamání. Tenhle hvězdami narvaný film mi připadal nezajímavý, a co hůř, podbízivý. Nenene!

Robocop (2014)

Hodně slabý. Nezaválelo to ani jako akčňák, ani jako sci-fi.

Angelika (2013)

Žalostně trapný dialogy. Nesympatický Joffrey a nepříliš pěkná Angelika. NE!

Sousedi (2014)

Tenhle humor mě zrovna neoslovil.. Je to jeden z těch filmů, u kterých je vám celou dobu trapně za hlavní hrdiny. Škoda chodit na to do kina.

Ledové království (2013)

Děsně se mi líbí, jak dávají psí vlastnosti jiným zvířatům. Je to kouzelně komické. Ten sob je super..a vůbec, celý příběh je bezvadně neotřelý. Líbilo!