Hrdinové (2006) (seriál)

Velke mnozstvo postav, kde ma kazda postava priblizne rovnake mnozstvo casu. Slusne premysleny pribeh robi 1.seriu Hrdinov vyborny serial s gradujucou atmosferou, posledne diely su stale lepsie a lepsie. Budem sa opakovat ale prva seria je najlepsia, druha nedosahuje kvality prvej, tretia je uz len zhrnutim co sme videli v predoslych dvoch, cize 20dielove snazenie zabranit nejakej pohrome ktora znici svet, ale stale to je pozeratelny serial, s jedinou chybou-velmi nekonkretne rozhovory, ked sa niekedy zamyslim tak ti ludia hovoria uplne o NICOM a budi to dojem ze to je ten najdolezitejsi rozhovor..

Bugs Bunny a jeho přátelé (1960) (seriál)

V casoch mojho detstva mozno este oblubenejsia rozpravka ako Tom a Jerry. Je to take nestarnuce, ze by som si to kludne pustil aj teraz.

Neprůstřelný mnich (2003)

Film som videl asi styrikrat, hlasky poznam uz naspamet. Tak troska snaha napodobnit Matrix v niektorych veciach, ale myslim, ze vskutku podareny filmik. Ale nebyt "Kar-a" tak by to nebola taka zabava.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Urcite najprecenovanejsi sitcom, ja sa na tomto proste nedokazem smiat.

Ruslan (2009)

Vzdy o tom istom, akcny hrdina bojuje proti nepriatelom, a pocas toho ako sa bije s jednym tak ostatni len poskakuju okolo a cakaju kym na nich pride rad.

Matrix Revolutions (2003)

Teda okrem prvej polhodiny a poslednych 20 minut to bolo slabe.Tie scenky s robotmi to je presne to s cim si nechcem matrix spajat.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Chvilu som si aj myslel ze to je jednicka vo svojom zanri, kym som nenarazil na Leoneho dalsi skvost Vtedy na zapade.

Matrix Reloaded (2003)

Co sa tyka akcnych scen a trikov dvojka prevysuje prvy diel, ale toto uz nie je ten matrix na ktory som zvyknuty.

Matrix (1999)

Co je to matrix? To sa neda vyjadrit slovami, to musis pochopit sam.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Jednotka sa mi pacila viac, to musim povedat, ale dvojka je zas viac akcnejsia, dynamickejsia, revolucnejsia. Co sa tyka pribehu a zapletky, tak oproti jednotke velky rozdiel nie je, ale to je uplne jedno, ked si Arnold sadne za harleya v kozenej bunde, na vsetko zabudnem. A scena s nakladakom je jedna poezia.