• Thriller

Kandahar (2023)

Waugh vie točiť akčné filmy, vie, kedy má byť akcia, vie ako urobiť zápletku, vie, koho má obsadiť. Tu v púšti si dovolil veľké veci, od nočného boja cez nightvision až po extrémne výbuchy v závere. Úvod v utajení bol super, potom to už išlo klasicky, Škoda, že linka s novinárkou nebola dotiahnutá. 3 z 5

Portál (2023)

Čo ja viem, celkom solídna fantasy, ktorá prišla s niečim novým, bavila ma a zanechala vo mne pocit, že rád by som si kukol aj pokračovanie. V mladších dobách by som si to hned aj prečítal. 3 z 5

Případ Goldman (2023)

Kecačka zo súdnej siene. Pripomenulo mi to legendárnych 12 rozhnevaných mužov, len to bolo dlhšie a nie tak strhujúce. Rozhodne sa to ale oplatí vidieť. 3 z 5

Tancuj Matyldo (2023)

Trailer bol o dosť vyčerpávajucejší a ťaživý, ako film samotný. S konaním hlavného hrdinu sa nešlo stotožniť. X krát mu bolo povedané, čo má robiť. Syn fracek je už na dokreslenie koloritu. 2 z 5

Krásné léto (2023)

Nejaká talianská lesbo dráma, ale už nič iné ani točiť nevedia. Boli tam však pekné cecky. 1 z 5

Je to na tobě (2024) odpad!

Všetky tieto poslke romanticke netflixoviny sú o tom, že sa nejaký poliak vráti zo sveta domov. To im dávate návod, alebo čo? ODPAD!

Monika (2022)

Nemám ani ponatia, o čom bol tento film. Tak pútavo a zaujímavo to bolo natočené a podané. Niekto tam však šukal a boli tam cecky, takže 1 z 5

Krvavý Johann (2023)

Neviem sa k tomu nikde dopátrať, ale verím a dúfam, že toto je amatérske dielo nejakých študákov, ktoré sa neberie vážne. Však, prosím povedzte, že je to tak! Lebo ak nie a tá lacinnosť nie je hraná, tak sme niekde urobili chybu. Boli tam ale moje obľúbené pornoherečky a aj cecky, takže obligato 1 z 5