• Thriller

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Čakali sme na to a dostali sme presne to, čo sme chceli. Púštnu ságu o jednej dievčine, so šialenými bojovkami, skvelými efektami, vystavaním sveta a samozrejme, jednoduchým dejom. Fungovalo to skvelo. Taktiež to malo detské chorôbky ako Mad Max, ale keď túto hru akceptujete, budete sa skvelo baviť. Miestami to ale mohli trochu skrátiť, hlavne úvod je podľa mňa umelo naťahovaný. Ja viem, o čo tam komu išlo a viem, že tým potrebovali postaviť celý charakter pre Furiosu, ale o pár minút to mohlo byť kratšie. Inak tam nie je veľmi čo. Kasting skvelý, výprava tiež, snáď sa dočkáme ďalšieho pokračovania. Pár liniek ostalo otvorených. 4 z 5 ( 4DX, CC, predpremiéra)

Vasil (2022) odpad!

Konverzačka, ktorá sa však nikde neposunula a vlastne ani nikde nezačala. Škoda. ODPAD!

Romantická komedie (2022) odpad!

U frantíkov je už skutočne ťažké nájsť bielu herečku do hlavnej úlohy. Alebo len nechcú. ODPAD!

Good Old Czechs (2022)

Zaujímavý formát, na ktorý si treba zvyknúť. Spomienky, možno denník, neviem, doplnené dobovými zábermi a čítané hereckým hlasom. Za mňa palec hore. 4 z 5

Pochody smrti (2021) (TV film)

Nepriniesol mi tento dokument žiadne nové informácie, ktorými by som už nedisponoval. Príbehy rokmi a pamäťou pozmenené ma už nezaujímajú. 2 z 5

Místo k životu (2022) odpad!

Takto mixnutú kategóriu nenájdete ani na porhnube, hovorím vám. Mám to prejdené. Inak treba strašne pridávať jas, aby človek videl aspoň niečo. Veľmi tmavé to je. A neboli tam ani cecky. ODPAD!

Zlé sémě se vrací (2022) (TV film)

Mckenna má pred sebou veľkú karieru. Skvelá bola, veril som jej úplne všetko. Niet lepšej mladej herečky, ktorá by sa hodila na rolu psychopatky tak, ako ona. A tie nehody boli tiež v pohode. Dobrá atmoška a svižný dej, to mám rád. 3 z 5

Jurská vzpoura: Dinokracie (2022) odpad!

Eric Roberts na to musí byť strašne zle finančne, alebo sa len baví a má rád catering zadarmo. Neviem si inak vysvetliť jeho pôsobenie v takýchto počinoch, s plnou vážnosťou. ODPAD!

Pan pravý (2022) (TV film) odpad!

Mladá Shakira z inej dimenzie rada papá a možno by aj rada šukala. Radšej by som teda papal tie špagetky. Inak zhola nič nové. ODPAD!