• Thriller

Jižní hlídka (2021) odpad!

Absolútne nezaujímavá píčovina o nejakom konflikte, ktorý nebol ukázaný a feťákoch, arabáčoch a všetkých týchto kokotinách. Problém dopozerať. ODPAD!

Když prší slzy (2022)

Akože ,na to, že sú to viac menej etablovaní herci, to pôsobilo dosť amatérsky a ochotnícky. Hlavne ten fízel, to bol prototyp prehrávajúceho herca. Avšak, možno je to chyba nedostatočného scenára a neskúsenej réžie, že vlastne nemali čo hrať. Nicméne, boli tam cecky, boli tam lezby, čím sa splnili kvóty, domáce násilie a nechuť s tým nič robiť. Druhá polka je síce viac dramatická, ale nejako sa mi to k tej prvej nehodilo. Dalo sa to ale dopozerať, na to, že je to generický námet aj s charaktermi, to malo zaujímavý záver. 1 z 5

Je to nádhera! (2021)

Žiaden extrém nie je dobrý, ani izolácia a následné vypustenie do sveta. Čo sa tým ale chcelo povedať? Mal veľké šťastie, že natrafil na dobrých ľudí, inak by to nedopadlo takto pozitívne. Komédia to nie je, skôr je to veľmi smutné, ale tak nepríjemne smutné. 1 z 5

Nejdelší víkend (2022)

Taká sterilná a nezáživná dráma o ružovovlasej lezbe ( ako inak) a jej dvoch súrodencoch, ktorý hľadajú cestu k otcovi aby nakoniec zistili, že je to rovnaký chuj ako si ho pamatajú. Nič to neponúkne, nič zásadné to neprinesie. 1 z 5

Hádej, kdo je vrah (2022)

Ja som si túto čiernu a nenasvietenú komédiu s modernými prvkami džendžeru a hororu celkom aj išiel. Dalo sa nad tým premýšľať a čím dlhšie to išlo, tým viac bolo jasné, ako to skončí a kto je vrah. Ujačaný balast a chlpaté pazuchy mi neboli úplne po vôli, dalo sa to však prežiť. Za mňa príjemná blbina, ktorá neni úplne prvoplánová a má svojskú atmošku. S lepším obsadením a bez snahy zapáčiť sa všetkým podľuďom to mohol byť celkom slušný kino biják. 3 z 5

Recept na smrt (2022)

Jedna noc, jedna reštaurácia, jedna Oľga a veľa mrtvol, násilia a zbytočného bordelu. Sobota večer, markíza, hned po primetime. Presne tam to patrí. 1 z 5

Jízda života (2022) odpad!

S ňou mám problém, od kedy dostala nezaslúženého oscara a tento film neviem komu bol určený. Ja som to nebol. ODPAD!

Sisi a její odkaz (2022) (TV film)

Dokument plný faktov a ilustrákov. Samozrejme, hovoriace hlavy historikov nesmú chýbať. Škoda len, že sme už navždy poškodení filmami Sissi... a nikdy ju už neuvidíme v tom správnom svetle. 3 z 5

Poslední klient (2022)

Ok, toto vôbec nebolo zlé. Začína to tak všelijako a vy máte myšlienky, že to bude nudná konverzačka dvoch ľudí, ale v polke príde taký zvrat že dovi dopo a potom to už ide v rýchlom slede. Opäť potvrdenie toho, že severania to proste vedia. 3 z 5

Íá (2022)

Nvm, tak som asi debil, ale filmy o zvieratkách vo svojom živote nepotrebujem. 1 z 5